Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha véletlen eggyel több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha véletlen eggyel több tablettát vettem be 1 nap, akkor az igaz, hogy semlegesíti az aznapi hatását?

Figyelt kérdés
Próbáltam utána nézni de nem nagyon találtam semmit arról hogy ilyenkor mi történik. Azt tudom hogy csak folytatnom kell szedni ami maradt aztán ugyanúgy 7 nap szünet.

2023. máj. 25. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Tehát 2 db fogamzásgátló vettél be egy nap alatt. Dehogy semlegesíti, ez hogy lehetne lehetséges? Egyszerűen csak most el vagy csúszva egy nappal, ami azért számít, ha rendszeresen élsz szexuális életet.
2023. máj. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem igaz nem hatastalaitja. De lehet mellékhatása verzes hanyas hanyinger

Egy fele hormontuladagulas

2023. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!