Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta mellé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta mellé óvszer?

Figyelt kérdés

Több olyan esetről is hallottam már, hogy tabletta mellett valaki terhes lett, és ettől kicsit bizonytalan lettem.

Kellene még mellé más védekezés is?

Óvszerre gondoltunk, de akkor kb felesleges lenne a tabi.

Szerintetek ha spermicid géllel használjuk, akkor lehet baj?

El is mehet bennem?


2023. máj. 30. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha tablettát is szedsz akkor felesleges az óvszer, de ezt például egy olyannal jelentősen tudott csökkenteni, hogy nem mindig benned élvez el, csak alkalmanként.. attól még, hogy lehet. De egyébként akkor inkább már óvszer, mint a tabletta. A kettőnek együtt szerintem nincs értelme, ha párkapcsolatban vagytok és nincs más partner.
2023. máj. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
A tabletta véd a legjobban, mellé az óvszer már tök felesleges, sokkal kisebb védelmet nyújt, a spermicid meg pláne. Akkor nem véd a taletta, ha nem szeded rendszeresen, vagy ha valami eü. problémád van. Javaslom a hüvelygűrűt, az még biztonságosabb és nem felejted el, nem számít a hasmenés, stb., ami a tabinál igen. Az már önmagában is bőven elég.
2023. máj. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell mellé gumi. Akkor lesz valaki terhes tabi mellett ha nem megfelelően alkalmazza a készítményt (össze-vissza szedi, sok szemet kihagy, vagy hányás/hasmenés/antibiotikum stb. miatt nem tud felszívódni a hatóanyag).
2023. máj. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!