Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta + hányás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta + hányás?

Figyelt kérdés
Most fogok elkezdeni fogamzasgatlo tablettat szedni. Orvos mondta ha tanletta beszedeset kovetoen hanyok, potoljam a tablettat amit a tajekoztatoban is olvastam. Ilyenkor ugye egy uj levelrol kell potolni, de akkor a kovetkezo level megkezdesekor ugyanugy 21 rozsaszin tablettat kell beszedni tehat amikor az utolso aktiv tabletta kovetkezne a levelrol akkor a kovi level elso tablettajat kell beszednem majd aztan az elozorol a 7 placebot? Gondolom nem szabad kihagyni egyet sem, de azert megkerdezem, biztos ami biztos. Csak ezt nem talaltam a tajekoztatoban.

2023. jún. 1. 22:55
 1/1 A kérdező kommentje:
Illetve az a kerdesem van meg, hogyha a menstruacio elso napjan kezdem el szedni es delutan jon meg, tehat akkor beszedem az elso tablettat akkor a kovetkezo naptol kezdve szedhetem reggel? Vagy ugyanakkor kell mint az elsot?
2023. jún. 1. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!