Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta mikor alakítja ki a védettséget?

Figyelt kérdés
4. napja szedem a Missee nevu fogamzasgatlot, a menstruaciom 1. napjan kezdtem el. A nogyogyaszom nem igazan mondott errol semmit, a betegtajekoztatot nyilvan elolvastam amiben az all hogy ha a ciklus elso napjatol szedem akkor rogton kialakitja a vedettseget, viszont ebben nem biztam annyira, ha jol tudom orvosok szoktak javasolni egy idot amig kiegeszito vedekezessel ajanlott az egyuttlet.

2023. jún. 6. 07:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg így valóban az első naptól véd, de ha biztosra akarsz menni, várd meg az első vérzésedet.

Én így csináltam, már egy hónap nem osztott szorzott.

2023. jún. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
A betegtájékoztatóban nem bízol,Az orvos nem mondta,persze,ha nem kérdezel nyilván nem mondja,ellenben a gyakorisokban megbízol. Bocsi,de nevetnem kell a naivitásodon.
2023. jún. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem bizom meg, megkerdeztem az orvost es azt mondta a betegtajekoztatoban benne van:) nyilvan fogok egy hetet varni minimum, csak kivancsi voltam hogy kinek mit javasoltak. Bocsi, de nevetnem kell hogy koran reggel 8kor ilyenekre van idod:) szep napot
2023. jún. 6. 08:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a betegtájékoztatókban általában azt írják, hogy már az első naptól kialakul a védettség,ellenben igen, sokan azt javasolják az első levél beszedéséig kiegészítő védekezés javasolt. Biztos ami biztos alapon.
2023. jún. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a nőgyógyaszod
2023. jún. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1 hónap
2023. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 1első nap van írva a gyogyszerem betegtájekoztatojában. Ennek ellenére a dokim inkább 1 levél kiegészítést ajanlott.
2023. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az elso honapban ajalnlott kiegeszito vedekezes. utana biztosan véd
2023. jún. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Állítolag ha a mensi 1.napjan kezded akkor véd onnan. De mi 1 hónapot vártunk had hasson.Nekem a doki azt mondta
2023. jún. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!