Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elmult a mestruáciom vasárnap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szandi-20 kérdése:

Elmult a mestruáciom vasárnap és együtt voltam a párromal hétfön nem védekeztünk se hogy és utána egyböl elmentem zuhanyozni igy is lehetek terhes vagy hogy zuhanyosztam kimostam és nem juttot föl?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
gyanítom, hogy nem vagy terhes, de nem a zuhan miatt, hanem a ciklusod miatt nem. A zuhany nem védekezési módszer, ha nem akarok még babát, akkor tessék normálisan védekezni. Extrém peteérésnél bizony két csíkos lesz az a terhességi teszt...
2010. okt. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes, de legalább a terhesség alatt lesz időd megtanulni helyesen írni. Javaslom.
2010. okt. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a menzesz elmúlása utáni napon voltam a párommal védekezés nélkül (mi ugyan akartunk volna babát, de nem tartottuk lehetségesnek egy nappal a menzesz után), utána több, mint egy hónapig nem is találkoztunk (nert vidéken dolgozott), és ikrekkel lettem terhes.


Szóval a óriási szerencséd van, akkor nem maradsz terhes, de azt jegyezd meg, hogy olyan nap nincs, amikor nem eshetsz teherbe, ha nem védekezel.

2010. okt. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A zuhany jó dolog, tiszta leszel, illatos, felfrissít, de a fogamzásgátló értéke pont annyi, mintha narancsot ennél szex után...
2010. okt. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A vesszőt és a pontot nem ismered, csak a hímvesszőt?
2010. okt. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes.

33N

2010. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!