Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik a tapasztalatok a Lindynet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok a Lindynette 20 nevű tabival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2008. jan. 8. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
depresszió... de amúgy okés volt
2008. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinél máshogy hat.Nálam az összes mellékhatás kijött pl: szívfájdalom,esti hányingerek.

Felhívtam az orvosomat,hogy mit tehetek és ő azt mondta ha ezt nem bírom akkor mást se fogok.Így nem is szedek semmit.

2008. febr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
nekem nagyon nem jött be...nagyon sokat híztam tőle(pedig nem ettem többet,sőt inkább kevesebbet) és akármit csináltam nem tudtam leadni,aztán amikor abbahagytam a szedését, kb 4nap alatt lement rólam az összes plusz kiló...a bőrőm is nagyon csúnya volt amikor szedtem...a libidóm meg egész rövid idő után kb a nullával lett egyenlő...:S úgyhogy nekem többet Lindynette biztos nem kell:D most a Yadinet fogom elkezdni...talán majd ez jó lesz...:)
2008. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

szija !

Hát én 4 szemet vettem be belőle és a börömön 4-5 cm es piros égő viszkető elváltozások jelentek meg nem tudom miért mindegy nekem NEM vált be sajna am nagyon sok mellékhatása van!

neked sok szerencsét kívánok nehogy ugy járj mint én :)

szija

2008. aug. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én meg most vettem be a 14. és barnázok!szoval van mellékhatás,de csak el mulik...
2008. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
mindenkinél máshogy jelentkeznk a mellékhatások.. én most kezdtem el tegnap a 2. levél szedését.. egyenlőre nem tapasztaltam semmi különlegeset a tabi szedése alatt.. a vérzésem 2-3 napos volt alig jött valami,épp hogy csak egy picit éreztem a hasamat kb. 1óráig.. szóval teljesen jó volt. de hát ez minden nő álma nem?:)
2008. nov. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az első hónapban vérezgettem, de nem volt vészes. Más problémám nem volt. Már 1 éve szedem. De kb. 2 hónapja a libidóm szinte 10 %-ra visszaesett. Most vagy fáradt vagyok, vagy a tabletta hatása?! Még várok, hátha az évszak teszi.....
2009. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Én most tartok a 2. levél végénél és már 2 hete folyamatosan feszült és sík ideg vagyok. Már ha hozzámszólnak az idegesít. Utána elpityeredek és sírnom kell, majd hirtelen jó kedvem lesz, de elég egy kicsi negaítv gondolat vagy kritika kezdődik előről az egész.

Szörnyű érzés, mindenki észrevette a hangulatingadozásaimat. Egy kicsit híztam is, de még nem vészes. Az első hónapot végigvéreztem totálisan.

Még van egy levél azt beszedem, de ha ez továbbra is így marad, akkor váltok, mert kezdek megbolondulni úgy érzem :S:S am pozitív h nőttek a melleim (nem is kicsit) :P

remélem nektek nem lesznek ilyen gondjaitok

2009. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
UUURRIISSSSTTENNN:s ma kezdtem el szedni :S most teljesen beparáztam ez a sok negatív dolog:S
2009. jún. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nekem semmi panaszom rá most vagyok az első levél utolsó szeménél. és a libidóm is vagy 50%-kal NŐTT! pedig előtte se volt alacsony:)


Lexy/18

2010. máj. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!