Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a legjobb fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
2008. jan. 8. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ehh

Ez szerintem egyenfuggo, lehet nekem ez a legjobb, másnak az. Elmesz a nogyogyaszhoz es o elmond mindent.

2008. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd mindenkinek más válik be,az orvos tudni fogja mit írjon, de így is van akinek többször váltani kell mire megtalálja amagának megfelelőt.Sokaknál jelentkeznek bizonyos tabiknál mellékhatás és ilyenkor célszerű továbblépni.Nekem a Tri-Regol vált be, de lehet neked nem is lesz jó.A jó tabinál nem szabad mellékhatásnak lennie jól be kell álljon a ciklus, és görcsmentes legyen a mensi.
2008. jan. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, előszőr erről egy vicc ugrott be, amely szerint az Aspirin, amit a lány jó erősen a térde között szorít és nem enged el! :D

A viccet félretéve pedig ez egyénfüggő, de a legmegbízhatóbb a tabletta, amit ugye az orvos ír fel.

2008. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

nekem is ez ugrott be!

amugy egyén függő a fogamzásgátlás 98% véd!

2008. jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tartós kapcsolatnál a fogamzásgátlóban hiszek leginkább, szerintem ez a legbiztosabb és legkényelmesebb is.
2008. jan. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem a gyógyszer vált be..
2008. márc. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
pharmatex krém és gumi együt...nagyon megbizható!
2008. márc. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó válaszoló ne haragudj hogy megkérdezm de te gumi és krémmel védekezel mért nem csak gumi vagy krém sztem hülyeség mindakettő egyszerre :S:S
2008. nov. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló: a kérdésedre a válasz: mert nagyon parás vagyok...talán túlzottan is...

Talán tényleg nem kéne a kettő együtt. Viszont ha mondjuk a krémnél maradnék,peteérés környékén azért nem engedném hogy belém menjen el...biztos ami biztos

2008. nov. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
És ha csak simán a gumi ?:D az miért nem jó?:)
2008. nov. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!