Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy hónapja szedem a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja szedem a fogamzásgátlót, ma kellett elkezdenem szedni a 2. levelet. Fél 3-kor vettem, de rá egy órára kakáltam, és csak félig volt "normális". Védett vagyok ennek ellenére?

Figyelt kérdés
Pedig még nem próbáltuk így a barátmmal, és ma szerettük volna de így most megint 7 napig védekezni kellene mással? Mert a tájékoztatón az van hogy ha 4 órán belül hányás hasmenés lép fel akkor igen, de végülis a hasmenés az az amikor folyamatosan a wc-re rohangálok, sztetek mit kellene tennem? Ha azt mondjátok veygek be még egy gyógyszert akkor azt kérdem honnan? NIncs tartalék levelem, csak akövetkező havi, ha meg ebből bevenném a holnapit is akkor össze lenne kavarva minden. A lényeg h sztetek így szexelhetünk belélvezősen vayg lesz valami bajom? Egyébként normálisan pontosan megjött, nem volt köztes vérzésem, csak most ez..:(:(
2008. jan. 8. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hasmenés az az, ha híg a széklet! Nem feltétlen wc-re rohangálós!
2008. jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Nem tudom, milyen gyors az anyagcseréd, de szerintem ha a gyógyszer bevétele után egy órával mentél wc-re, abban a gyógyszer még nem lehetett benne...

Én 6 éve szedem a gyógyszert, és soha semmi gond nem volt abból, hogy mikor mentem wc-re.. A hányással más a helyzet, mert ugye az a gyomrodból ürül ki..

Te ismered a tested, szerintem gondold át, hogy mennyi idő alatt szokott abból "termés" lenni, amit megeszel.

Ha pedig nem érzed maga rosszul, akkor na parázz a nem normális széklet miatt.

Ha nagyon parás vagy, akkor vigyázhattok, de szerintem nincs rá szükség.

Még egyet pedig nem szabad bevenni, mert ahogy Te is írtad, az megzavarhatja az egész hónapot!

2008. jan. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy "félig volt normális" nem azt jelenti, hogy hasmenésed van!Tehát védett vagy!
2008. jan. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, védett vagy, azért nincsen olyen gyors anyagcseréd!
2008. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!