Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátom szakított velem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakított velem. Szedjem tovább a fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
Elkezdtem szedni a belera nevű fogamzásgátló tablettát, közben a barátom szakított velem.Jövő héttől kell tartanom a szünetet, és nemtudom, h folytassam-e tovább a szedését.Gondoltam, h még ezt a 2 havi adagot beszedem, mivel írja, h jót tezs a bőrnek és a hajnak is.De lehet h felesleges, ha úgyse létesítek szexuális kapcsolatot.Szerintetek?
2008. jan. 9. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem! Ki tudja, hogy hogy alakul tovább és lesz új kapcsolatod, vagy kibékülsz a régivel! És akkor megint kezdheted előről!
2008. jan. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ne hagyd abba. De kérdezd meg édesanyádat. Szerintem ő fizeti úgy is neked. Nem tudhatod mit hozhat a holnap. De ha egy éjszakás kalandjaid lennének.(mindenkinek volt még ha tagadja is)Akkor használj gumit is .
2008. jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintm se hagyd abba,lehet hogy nemsokára lesz egy új kapcsolatod, és akkor kezdheted elölről a szedést,és nem egészséges,ha rövid időn belül abbahagyod aztán megint elkezded szedni.
2008. jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ó,én ezt nem mondanám a helyeben.Én is egy ilyen időszakban ismertem meg a páromat.Éppen azon gondolkodtam,h szedjem-e tovább.És egyszercsak kaptam egy e-mailt,másnap találkotunk,és reggel egy ágyban kötöttünk ki.Eléggé vicces lett volna a szitu,ha nem szedem a tabit.Egy hónap múlva esküszünk.

Persze nem minden ilyen vaktali sikersztori,és nem feltétlen kell lefeküdni vaakivel első talikor,de van amikor úgy hozza az élet.Bnőm most ennek issza levét.Megismert egy tündéri srácot,csak éppen a tabit hagyta abba,amikor vége lett az utolsó normális kapcsijának,és szexelnek persze,de sokat költenek óvszerre,meg nem is annyira biztonságos meg kényelmetlen.

2008. jan. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se. Én Febr. óta egyedül vagyok, de nem hagytam abba. Nekem szebb tőle a bőröm is, és pontosan tudom mikor jön meg, sőt eltolni is. És is tudja mikor jön egy új szerelem, kaland. :D
2008. jan. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hagyd abba! És mi van, ha 1-2 hónapon belül lesz új barátod? Akkor megint elkezded szedni?
2008. jan. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem se hagyd abba ha találsz másik barátot és abbahagyod és megint elkezded szedni az nagyon felborítja a hormonháztartásodat.sose tudhatod mit hoz a jövö.
2008. febr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha akarsz szexelni akkor neeeeeeeee
2008. febr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is szedd! Ki tudja mit hoz a sors! Mellesleg tényleg vannak pozitív hatásai!:)
2008. júl. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!