Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Felléphet óvszerhasználat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felléphet óvszerhasználat miatt kellemetlenség, nemi betegség? (lentebb. )

Figyelt kérdés
A párommal mindig védekezünk, óvszert használunk, elég jónak mondott márkát. Szerelmeskedés közben minden rendben, de utána kellemetlen érzés, viszketés fog el, és szinte biztos vagyok benne, hogy az óvszer okozza. egy ideig még váladék is szivárog a hüvelyemből, és most nem arról a természetes váladékról beszélek, ami megkönnyíti az aktust. Lehet ez valamilyen allergiás reakció vagy betegség? mi a megoldás, ha nem szeretnék fogamzásgátlót szedni? (előre is köszönöm.)
2010. nov. 11. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nekem se vált be az óvszer. én kisebessedtem tőle. Lehet latex allergia! Könnyen kideríthetedm allergia vizsgálattal! A folyás valószínű hüvelygyulladás miatt jött létre! Gombád sztem nincs, de vetess le egy tenyésztést! Rengeteg módzser van, van pesszárium, spirál, "havi egyszeri fogamzásgátlás", van injekcióval beadott hormonális is ami 3 hónapig véd és meg se jön tőle. utána lehet nézni, ill. nőgyógyásztól megkérdezni, érdeklődni effelől.

18/L

2010. nov. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Latex allergia, és a megoldás a latex-mentes óvszer.
2010. nov. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet, hogy valóban latex-allergiával álltok szemben. Ajánlom, hogy próbáljátok ki a Durex Real Feel óvszerét vagy a Lifestyles Skyn-t. Ezek újgenerációs, latexmentes óvszerek. Igaz, nem a legolcsóbbak, olyan 900 Ft körül van egy 3 db-os, de legalább rájönnétek, hogy a latex-allergia a probléma vagy esetleg valami más.
2010. nov. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) mindenek előtt a latexmentes óvszert fogom kipróbálni, meglátom, mi lesz belőle. ilyen injekciós dolgoktól egyelőre tartózkodom - a tűtől eléggé félek, összességében elég kényesnek tűnhetek :D szerintem sem gomba, mert amúgy nem viszket, nem éget, és nem fáj, csak óvszerhasználat után.
2010. nov. 14. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!