Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az első levél fogamzásgátlón...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első levél fogamzásgátlón vagyok túl, most tartok a 3. gyógyszermentes napomon!Lesz rendes menszeszem, normális dolog hogy barnás váladékom van?

Figyelt kérdés

Az első levél fogamzásgátlón vagyok túl, most tartok a 3. gyógyszermentes napomon!

Nem jelenkezett még rendes menstruációm a 3 nap alatt csak ma a 3. napon barnás váladékom! Volt már valakinek ilyen? Ez át fog alakulni rendes vérzéssé? Ha nem akkor normális hogy nem jelentkezik menstrució az első levél után?


2009. jan. 11. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális, van hogy több hónapig nem jelentkezik vérzés ilyenkor. Nekem a gyógyszermentes napon az 5. napon jön meg mindig, úgyhogy még várhatsz. lehet nem fog már megjönni rendesen, ez a barnás váladék jelzi úgymond, hogy minden jól van. (pecsételő vérzés)
2009. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne légy megilyedve. Ez természetes. Én Milligest fog.gátlót szedek. És nekem is így volt az első gyógyszermentes szünetnél.Barnás váladék, aztán jött a vérzés. Ne pánikolj be, mert az késleltetheti a mensest.

Nyugi!

2009. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi megpróbálok nem pánikolni! Csak kicsit nehéz volt míg nem tudtam hogy "természetes" dolog!

Próbálom a jó oldalát nézni a gyógyszernek, de eddig csak a rosszat látom!

Az első hónapot szinte végiggörcsöltem, igaz csak gyengén, apró pattanásaim lettek a hátamon most meg még ez is hogy nem akar normálisan megjönni!

Csak várok türelmesen hogy mikor lesz már jó, vagyis tudom a második levéltől :D!

A párom kérte hogy legaláb addig várjunk, hogy minden biztos legyen :D!

2009. jan. 11. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!