Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen tapasztalataitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vannak a fogamzásgátlókról? Milyet szedtek, mennyire magas a hormontartalma? Volt bármilyen negatív mellékhatása nálatok?

Figyelt kérdés
A barátomnak mikor gumivan védekezünk a spermazsák rész rácsúszik szinte teljesen hímtagjára, pedig szabályszerűen tesszük fel.Mitől lehet ez? (e probléma miatt merült fel a fog.tabi)
2010. dec. 6. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Túl nagy az óvszer, vegyetek kisebbet.


Egyébként barátnőm hízott, migrénje lett és a libidója 0 lett.

2010. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Volinát szedek több, mint fél éve.

Nem híztam, a libidóm sem csökkent.

Kb egy hétnyi szedés után már voltunk együtt óvszer nélkül, és hatott. Mensimet tökéletesen beállította. Nem fáj a fejem tőle, egyáltalán semmi tünet.


Néha viszont vannak erős hangulatváltozásaim, de nagyon durván depressziós tudok lenni, de ezt nem tudom, hogy ettől van-e.

2010. dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Én csak jót tudok mondani, én elsősorban nem a védekezés miatt szedem (és ezzel az egyik barátnőm is így van), elmondtam a panaszaimat az orvosnak és ő azt javasolta, szedjek gyógyszert, 18 voltam, 5 éve menstruáltam. A mensesem mindig más időre jött meg, hol 25 nap után, volt, hogy 40 nap után, iszonyúan görcsöltem, gyógyszerekkel is görnyedeztem az első két nap, nagy mennyiségű volt a vérzés, o.b. super plust (a legnagyobbat) használtam, azt és két óránként cseréltem. Ma mindig órára pontosan tudom mikorra fog megjönni (mindig hétfőn reggel) (ebből még anno volt problémám, még nem kellett volna megjönnie, semmi előjel nem volt, nyár volt fehér térdig érő farmerszoknya megyek a belvárosban érzem, hogy valami nem ok "b@sszus csak nem jött meg pont most", bemegyek a mecibe, ott volt a legközelebbi mosdó, természetesen megjött a bugyim tök véres, a szoknyán szerencsére semmi, de csak tampon volt nálam... bugyi nélkül mentem haza...) a szünet 5. napján, a görcseim enyhültek, épp úgy a vérzés is ma már csak (o.b supert használok és nem kell olyan sűrűn cserélni). Hizni nem híztam. Milligest bevontot szedek (itt a használatija hormontartalommal együtt: [link] ) de azt majd úgyis az orvos mondja meg, hogy mit szedj, 5500Ft 3 hónapra, ami ha kiszámoljuk sokkal olcsóbb mint gumit venni (és persze kényelmesebb, hogy bárhol bármikor, és az érzés is természetesebb, csak oda kell figyelni, hogy mindig ugyanakkor kell bevenni, ha ez nem jön össze, kihagytál egy szemet, hasmenés, hányás, antibiotikum szedés esetén kiegészítő (gumi) védekezést kell használni). Ezek a mai gyógyszerek már nem olyanok, mint anyáink idejében voltak, nem lesz bajszod és hasonlók, nagyon kis hormon mennyiséget tartalmaznak. Jelenleg nincs barátom, de nem hagyom abba, eleve sem azért kezdtem szedni, nagyon megkönnyítette az életemet.

Az első levél utáni vérzés után hagytuk el a gumit. Az egyetlen rossz dolog az volt, hogy a menses első napján ugye bevettem este, másnap felkelni is alig bírtam olyan hányingerem volt, de másnapra elmúlott és azóta sem tapasztaltam semmi ilyesmit. Négy éve szedem.

Az egyik barátnőm hajlamos volt a kelésekre, és a pattanások is mindennaposak voltak, az egyik kelés orvosi kezelésre szorult, műtét minden... egy-két hónappal a szedés után kitisztult a bőre, egy kezén megtudná számolni azóta hány pattanása volt, ő hízott tőle (főleg mellre, kétszer akkora lett) de nem sokat és neki hasznára vált, a mensese előtt is nagyjából rendszeres volt, de a rosszullétei enyhültek, Minervát szed azt hiszem, és 3000 Ft körül van 3 hónapra, több éve szedi.

2010. dec. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jah és az kimaradt, hogy a libidóm nem csökkent.
2010. dec. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk konkrétan egy kapcsolatot tett tönkre a tabi. Nem kívántam a szexet, állandó hüvelygombám volt, hisztis voltam. Valószínű az utóbbiból lett végleg elege a barátomnak... Soha többet nem szednék tabit.
2010. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!