Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 nappal ezelőtt nem vettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 nappal ezelőtt nem vettem be a tabim! Eltelt 24 óra és bevettem 2-t. Azóta rendesen szedem. Ma együtt voltunk és nem védekeztünk. (nem belém ment, de valamennyi mégis) Mennyi esély van arra, hogy a tabi nem nyújtott védelmet? Mennyire nyújtott?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
figy, ilyen kerdes naponta van. nem tudom, melyik tabit szeded, de ez rajta kell, legyen a tajekoztaton. A legtobb tabina; ha kihagysz egyet, akkor amig 12 oran belul potolod, nincs gond, viszont ha tobb mint 12 ora telik el es potolod, akkor altalaban 7 nap kieg vedekezes kell. az, hogy mennyi esely van a teherbeesesre, attol fugg, miota szeded, hanyadik tabi a levelbol, ill egyebkent mennyire is vagy termekeny. Vannak, akik tobbet is kihagytak, megse llettek terhesek, van, aki 1et es terhes lett..Passz...majd csinalj tesztet olyan 2 het mulva es meglatod, mi van.
2009. jan. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1. 2. vagy a 3. héten hagytad ki? Ha a 2. héten, akkor semmi baj nem lesz!
2009. jan. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A 2. hét 4. napján nem vettem be!( de másnap 2-t, tehát a kimaradt adagot is) A 2. héten hogy, hogy nincs baj?
2009. jan. 21. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert a 2.héten kevésbé vagy termékeny. Nem azt mondom, hogy NEM vagy, csak NEM ANNYIRA. És azzal, hogy utána kettőt vettél be, semmire nem mész. Az már nem pótolja a kimaradt szemet. Ahogy már írták a terherbe esés függ attól, hogy mióta szeded a tabit. 7 napig kellett volna máshogy is védekezni egyébként.
2009. jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én gyógyszerem tájékoztatójában ez van (gracial-t szedek,de pl. a yasminelle tájékoztatójában is ez van, de szerintem ez mindegyiknél így működik):

"Egy filmtablettát hagyott ki a második héten:

Vegye be a kihagyott tablettát, amint az eszébe jut, még akkor is, ha ez két tabletta egy időben történő bevételét jelenti. A következő tablettákat a szokásos időben vegye be. A terhesség elleni védelem nem csökkent, nem szükséges kiegészítő fogamzásgátló módszer alkalmazása."

Nézd meg a te gyógyszerednek a betegtájékoztatóját, van e benne hasonló! De szerintem mindegyik tabletta ezen az "elven" működik!

2009. jan. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!