Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Az első levél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Addect kérdése:

Lehetek terhes? Az első levél symicia-t beszedtem már, és most vagyok a 7 napos szünet 2. napján. Együtt voltam a barátommal. A papíron az áll, hogy ha rendszeresen szedem a tabit, véd a 7 napos szünetben is.

Figyelt kérdés

De nagyon aggódok, mégis csak az első levél. (egyébként elvileg az első naptól védnie kell) de azért tapasztalatok? Bízhatok benne?

Esetleg 72 órás tabletta - "fölösleges"?


2011. jan. 16. 20:23
 1/2 nielindi ***** válasza:
ha nem össze-vissza szeded, akkor véd. a 7 napos szünetben is. 72 orásat ne vegyél. igy is hormont toltál most magadba, még ez is szokatlan a szervezetednek, ehhez is hozzá kell szoknia. felesleges még egy jo adaggal megbombáznod.
2011. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a betegtájékoztatók is általában 1-2 hét kiegészítő fogamzásgátlást ír a szedés megkezdése után, az orvosok is hasonlót szoktak javasolni (bár én személy szerint azt tanácsolom, hogy az első hónapban gumi nélkül ne szexeljen senki) mindenesetre nem hinném hogy terhes vagy, az eseményutáni tabletta meg teljesen felesleges lenne, sőt sok kárt is okozhatna a hormonrendszeredben, pláne úgy, hogy még a fogamzásgátlóhoz sem szokott hozzá a szervezeted
2011. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!