Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Relatív fitymaszűkületem van....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Relatív fitymaszűkületem van. Hogy szeretkezzek így? Az óvszert úgy húzzam fel, hogy a fitymámat nem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 14:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem ne is húz fel óvszert!
2009. febr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem először is várdd meg amíg elmúlsz 18 éves. De az óvszert mindegy hogyan, de húzd fel.

Amúgy fityma nem vityma...

2009. febr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
6%
hány éves vagy?
2009. febr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de ha elmúlok 18 attól még az ugyan úgy megmarad.
2009. febr. 3. 14:09
 5/16 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok
2009. febr. 3. 14:09
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Előző válaszoló: isten ments, hogy kérdőre vonjalak, de miért pont 18 év? Nem értem, szól is mellette valami, vagy csak hasraütés-szerű kijelentés volt?


Egyébként meg: "Abszolút fitymaszűkület esetén minden esetben, relatív esetén az esetek döntő többségében a fityma egészének, vagy szűkült szakaszának eltávolítása javasolt."


Irány az urológus, 10 perces rutinműtét (ha szükséges) és soha többet semmilyen problémád nem lesz. Ez nem ciki/gáz/égő, rengeteg férfi átesett rajta.

Vagy különben fájdalmas szenvedés lesz a szex...rajtad áll.

2009. febr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Akk sztem nemkell vele csinálj semmit.. énis annyi vagyok, és ugy 14 éves koromig nekemis volt, de magától elmúlt.
2009. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Úgy értettem, hogy a szeretkezéssel és a beavatkozásokkal várj 18 éves korodig. Óvszert mindig használj. És a helyesírásodból helyesen következtettem a korodra. De az (és ez se) nem kötekedés volt.
2009. febr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
Ha véletlenül elmész orvoshoz, és véletlenül a fityma eltávolítását javasolja, ne ijedj meg, az én páromnak is eltávolították, de őszintén megvallva, jobban szeretem mint a natúrt, másmilyen már nem is kéne...
2009. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10%

Ez a rutinműtét nem korfüggő!!! A helyedben orvoshoz mennék, az megmondja, mi a helyes. Várj-e vele, vagy a műtétet javasolja.

Páromnak is megcsinálták, kellemetlen, fájt, de pár hét alatt rendbe jött és ma már nincs problémája vele, rendesen mozog a fityma, bár néha "beakad", ha hátrahúzza. Mi tudunk óvszert használni és hátrahúzza a fitymát felhelyezés előtt.

2009. febr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!