Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes a pettingtől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes a pettingtől?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, ezredik kérdés... nézzétek el nekem, egyszer anyukám rám ijesztett iszonyatosan, azóta rettegek ezektől ennyire...

Szóval anorexiás voltam, szóval még tavaly március óta nincs menzeszem

A barátommal pettingeltünk már párszor, és általában úgy hogy megujjazott, csak rohadtul fájt. Legutóbb már én is kielégítettem, vaygis nem teljesen, mert volt erekciója de magömlése nem, csak előváladék. Na, mivel ez került a kezemre, és mentem ki mosdóba, előtte direkt kezet mostam, és úgy mentem mosdóba.

Rajtam volt nadrág, rajta meg alsógatya, de ugye nem lehetek terhes? :/

nem tudom, mert most ugye nincs havim, de nagyon görcsöl a hasam a petting óta... úgyhogy nemtudom, de lehet, hogy amiatt, merthogy meglesz..

ez normális, hogy görcsöl a hasam, meg fáj a hüvelyem?


2011. jan. 30. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

H értve meglesz? Mit hagytatok el?

13/F

2011. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jajj első nagyon értelmes vagy..

de egyébként ha kezet mostál nem sok esély van rá :))

2011. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első: nagyot röhögtem... Atomnagyot.


Amúgy... Szerintem nem kell aggódnod. Ha görcsölsz, akkor lehetséges, hogy meglesz a MENSTRUÁCIÓD(csak így az elsőnek üzenem). Amúgy pedig, hogyha fájt a megujjazás, ajánlom, hogy előtte kényeztessen egy kicsit - csiklódat, vagy simogasson, vagy csókolgasson vagy bármi, ami téged felizgat. A hüvelyfájás pedig attól is lehet, hogy nem voltál elég nedves, mikor megujjazott, így kicsit "felsértett" belül a barátod.


És nyugalom, így nem lehetsz terhes. És akkor sem, ha lenyeled a párod spermáját vagy előnedvét. Csak nyugalom.:)


L17

2011. jan. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

első kib.aszottgáz vagy (N)

nem itt kéne arcoskodni 13 évesen :))

2011. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még mielőtt elhinnétek

Csak hülyültem és tudtam h nem fog leesni nektek se a korom se az h mit írtam.

18/F

2011. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem tuti nem vagy terhes, ne aggódj:)

És persze, normális, hogy görcsöl a hasad, lehet, hogy meg fog jönni. A hüvelyed meg valószínűleg attól fáj, mert az ujjazás is fájt.

2011. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!