Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Új fajta Diane 35 drazséról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új fajta Diane 35 drazséról vélemény?

Figyelt kérdés
1 éve szedtem Diane 35 drazsét, hogy beálljon a menstruációm. Ez alacsony hormontartalmú (fogamzásgátlásra nem is alkalmas) volt, most pedig váltottam ugyanerre a fajtára, csak ettől már tényleg nem esek teherbe. Vélemény a gyógyszerről? Tapasztalatok?
2011. febr. 23. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont hogy a Diane 35 volt a lórúgás hormon!! Nem azért nem írják fel fogamzásgátlónak,mert alacsony a hormontartalma, hanem mert súlyosan károsíthatja a májat tartós szedés mellett.Ezért írják fel bőrgyógyász panaszokra.Hivatalosan a Diane 35 nem fogamzásgátló.
2011. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az olyan mentolos nem?
2011. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A diane 35 nem fogamzásgátló, hanem egy lórúgás, aminek a mellékhatása a fogamzásgátlás .A nődokim szerint a nőgyógyászat egyik hatalmas tévedése a cypromix-el karöltve. Ráadásul max fél évig szabad csak szedni.
2011. febr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én (2 hónap híján) 8 évig szedtem. És semmi bajom nem lett tőle. Szeptemberben viszont (pont a 8 év miatt) más fajta fogamzásgátlót írt fel a nőgyógyász. Aztán úgy döntöttem, hogy akkor most szünetet tartok és azóta nem szedek semmit.
2011. febr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!