Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 18 éves lány vagyok, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok, és rengeteget pisilek, van ennek valami oka?

Figyelt kérdés
mondjuk szeretek is pisilni, lehet hogy megszoktam, vagy inkább forduljak orvoshoz? lehet ez valamiféle betegség is?
2011. márc. 14. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Tán sokat iszol?

A lányoknál ez gyakran előfordul, már-már kényszerbetegséggé nőheti ki magát.

2011. márc. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én akkor pisilek túl sokat, ha sokat ittam aznap.
2011. márc. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem érzem úgy hogy sokat innék, inni is szeretek, de fél litert viszek el max a suliba, és még csak néha meg sem iszom, és így is minden szünetben a vécén kötök ki, talán tényleg valami kényszer?
2011. márc. 14. 16:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Nézess vércukorszintet, nem árt az óvatosság.
2011. márc. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen,pont én is erre gondoltam, de eddig semmi bajom nemvolt soha, ha vizeletvizsgálatom volt bármi más betegségnél.., talán mégis ? :/
2011. márc. 14. 16:56
 6/10 Joco901019 ***** válasza:
Szerintem csak egyszerűen megfáztál és azért kell folyton pisilned.
2011. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nemtudom, ez már nem mostantól van, csak eddig úgy éreztem, hogy biztos csak nálam van így, de már régebbóta így van, és kezdek aggódni, hogy lehet hogy valami baj, valami betegség
2011. márc. 14. 17:16
 8/10 kasska válasza:
Esetleg nem teát iszol mindig a suliban? Mert attól tényleg lehet sokat pisilni.
2011. márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És ez miért van a fogamzásgátlás kategóriában? Talán ha az egészség témakörbe raknád, több hasznos választ kapnál...
2011. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Teljesen véletlenül került ide...

Nem, mindig csak vizet iszok :)

2011. márc. 14. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!