Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette 20 Sziasztok. Most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette 20 Sziasztok. Most vettem meg az első fogamzásgátló gyógyszeremet. A szedését tudom csak az a baj h nem számok hanem betűk vannak rá írva. Teljesn mindegy h melyiket kezdem el szedni? Vagy vki tudja h milyen sorrendbe kell?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A hét napjai vannak ráírva amelyik nap elkezded, azt a betűset vedd be majd értelemszerűen tovább.
2011. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

ilyen betűk vannak .P,E,T,K,N,R,L

???:S

2011. márc. 21. 19:49
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem ezt a gyógyszert használom, de az enyémen a betűk a napokat jelölik. H-hétfő, K-kedd...stb. Amelyik nap elkezded, annak a napnak a betűjétől kezdd, és ennek megfelelően haladj tovább! Ez segít könnyen észrevenni, ha véletlenül egy napot kifelejtettél. Remélem erre gondoltál...
2011. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor passz...de ha egyfázisú, akkor tökmindegy honnan kezded, mind egyforma.
2011. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát én is ilyet szedek, de nekem a hét napjainak a kezdőbetűi vannak rajta. 3 éve ezt szedem de még egyet se láttam ilyen felirattal. Amúgy mivel egy egyfázisú gyógyszer, mindegy hogy szeded, csak egy nap egyet egyél.
2011. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem gyógyszertárból vettem azért más az irása.gondoltam rá h talán angol de az meg M-el kezdődik szóval nem.

3x21

2011. márc. 21. 19:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Hol vetted, ha nem gyógyszertárban??????? Kezdesz megrémíteni...
2011. márc. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ismerősnél :D
2011. márc. 21. 20:15
 9/13 anonim ***** válasza:

Remélem tudod, hogy legnagyobb piaca a gyógyszerhamisításnak van... Lehet, hogy ez valami román vacak (nincs bajom a románokkal, de onnan pl elég sok ilyen szemét származik), amiben jobb esetben nincsenek hormonok, rosszabb esetben teljesen tönkreteszed vele a szervezeted... :S

Amúgy asszem egyfázisú, szóval mindegy honnan kezded. De legközelebb inkább patikában vedd meg. Ja és remélem orvosnál voltál előtte?

2011. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen voltam orvosnál:)

De nagyon megbízható akitől vettem.2 közeli ismerősöm is ezt szedi.az egyik 3-4 éve és semmi panasza nem volt eddig.

Köszönöm a válaszokat sokat segített:)

2011. márc. 21. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!