Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A páromat megfertőzhetem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat megfertőzhetem a hüvelygombával? Mi a teendő? Hallottam, hogy a canesten jó rá. Egyéb javaslatok tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom Klion-D 100 nevű hüvelykúpot írt fel mellé még Mycosyst-Gyno kapszulát is. De nem mondta hogy gombás fertőzésem lenne. A folyásom megváltozott fehér színű lett de nem csíp nem viszket nem fáj sehol, egyéb tünet nincs.
2011. ápr. 7. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha hüvelygombàd van, persze, hogy elkapja tõled. Te is elkaptad valahonnan.
2011. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem biztos, se az hogy te is elkaptad valahonnan, olyan is van hogy valakinek felborul a hormonháztartása, vagy antibiotikumot szed és ezért nem működik rendesen a helyi védelmi mehanizmusa, de lehetőleg amíg el nem múlik addig ne adj rá esélyt hogy átadhasd.
2011. ápr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ha ő elkapja kihez forduljon? Mit javasoltok rá?
2011. ápr. 7. 20:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanazzal kenje, amivel te, gondolom.
2011. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Canesten kombi nem nèzel tvèt
2011. ápr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bunkó megjegyzésre nem voltam kíváncsi...
2011. ápr. 7. 20:21
 7/7 anonim válasza:
Egy normális orvos meg szokta kérdezni, hogy van-e állandó partnered, és ha igen, akkor neki is ír fel ugyanolyan antibiotikumot, mint neked, és használnia kell ugyanazt a kenőcsöt is.
2011. ápr. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!