Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akkor lehet baj, ha én pont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor lehet baj, ha én pont az egy hét gyógyszer kihagyás után védekezés nélkül lefeküdtem a barátommal?

Figyelt kérdés
Gyógyszert szedek,és most volt az a hét amikor menstruáltam és akkor ki kell ugye hagyni egy hetet a gyógyszerszedésben.Hétfőn bevettem az első szem gyógyszert ,viszont ma meg már védekezés nélkül csináltuk..Lehet baj?
2011. ápr. 12. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet baj.
2011. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tuti nem.
2011. ápr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszaitokat! Csak azért elgondolkodtam most hogy egy hét gyógyszer mentesség után menyire vagyok védve.
2011. ápr. 12. 18:30
 4/12 anonim ***** válasza:
betegtájékoztató? hallottál már róla?:)
2011. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tegnap vetted be az elsőt? Akkor nem lehet semmi baj.
2011. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen tegnap.

És hallottam már a betegtájékoztatóról,igen! De néha érdekel a sorstársaim és mások véleménye is! Ez már csak nem baj! :S

Köszönöm a válaszolóknak hogy írtak!:)

2011. ápr. 12. 19:20
 7/12 anonim ***** válasza:
A gyógyszer véd a hét napos szünet alatt is,nyugi.
2011. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
pfúúúúúúú ez megkönnyebbülés!!Köszönöm neked is! :)
2011. ápr. 12. 20:06
 9/12 anonim ***** válasza:
18:52-es vagyok, ne haragudj, nem bántani akartalak ám, csak hát más sem tud mást mondani, mint amit ott olvasott, vagy amit az orvos mondott...:)
2011. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nnyugi, ha a betegtájékoztató azt írja, hogy védvevagy a kihagyás alatt is akkor úgy is van. Ezeket a bogyókat komoly teszteknek vetik alá és több tízezer megszázezer nő szedte előtted, úgyhogy nem csak úgy poénból írják oda, hogy védve vagy ez idő alatt is :) szóval ne aggódj, ha utána is rendesen szeded tovább, akkor a szünet alatt is kedvetekre csinálhatjátok.
2011. ápr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!