Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztos az, amit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztos az, amit a terhességi teszt mutat?

Figyelt kérdés
2008. febr. 11. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mikor csinálod. De igazából 100% biztonsággal sosem mutatja az eredményt. Lehet csalóka.
2008. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes megismételni, több teszt nem hazudik, ezért ajánlják,mindig másfajtával ismételni, amúgy etekben is van gyári hibás.
2008. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem derülnek ki a körülmények, így nehéz.

TErmészetesen a teszt is tévedhet, negatív eredmény esetén még lehetsz terhes, de nagyon ritka esetben + esetén meg nem áll fenn a terhesség.

Ha gondod van, menj dokihz, az a biztos.

2008. febr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mint ahogy már mondták 100% nem lesz, de érdemes reggel első vizeletből megcsinálni akkor nagyobb az esély a pontos eredményre
2008. febr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2008. febr. 15. 21:45
 6/6 anonim válasza:
En is ugy tudom, ha reggeli vizeletebol tuti. (Nekem 2x volt pozitiv d.u. tesztem es nem tudok rola, h terhes lennenk). Masik hogy vigyazz melyik napon csinalod. Ha mensid kesik, akkor ra 1 hetre tuti allitolag az eredmeny, de par nappal az elmaradott utan, de ha ovu utan csinalod 1 hettel, ha meg is fogant a baba, akkor sincs meg elegendo hCg a pisiben.
2008. dec. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!