Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a Yasminelletől csökkent a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a Yasminelletől csökkent a libidóm, melyik gyógyszer lehetne jó? A problémám összetett, bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval kb fél éve szedem a Yasminelle-t, felírta a doki, hogy ez a legjobb foggátló manapság, kevés hormontartalom stb... Ennek ellenére pár hónapja annyira lecsökkent a libidóm, hogy el sem hiszem...:/ Sok olyat olvastam itt, hogy Yasminelletől csökkent a libidó elég sok embernek... Ti mire cseréltétek le?

Sajna dokihoz jelenleg nem tudok elmenni mivel fekvőgipszem van:D:SSS Viszont nem akarom kihagyni a gyógyszert, ez a 3.hetem és a következőt már szeretném az új gyógyszerrel kezdeni. Azt megtudnám oldani, hogy felíratom, de nincs lehetőségem most orvoshoz menni:/ Milyen gyógyszert javasoltok Yasminelle helyett, ha az nagyon lecsökkentette a libidót? Köszönöm szépen a normális válaszokat!


2011. ápr. 19. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
figyu nem lehet hogy a fekvőgipsz csökkenti inkább?? :D
2011. ápr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam a Lindynette 20-al volt ilyen problémám, illetve még van is, most kezdtem el az új gyógyszert, nekem Jangee-t írt fel az orvos, mivel 1 napja szedem még nem tudok mit mondani. Amúgy a doki dönti el mit ír fel. Telefonon hívd fel, mondd el mi a bajod a mostani gyógyszerrel és hogy nem tudsz bemenni sem a receptért, felírják és egyik családtagod, barátod elmegy érte. Sokan egyébként azt mondják az új gyógyszertől sem biztos, hogy visszaáll a libidó, én azért reménykedek most. Sok sikert az új gyógyszerhez, bármit is írjon fel!
2011. ápr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárt, hogy ettől csökkent! Ez a legkisebb hormontartalmú gyógyszer, ugyan mitől csökkent volna? :S Ennél csak erősebb gyógyszereket tud felírni. Nem lehet hogy más van a háttérben?
2011. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nem hiszem hogy a tabletta a hibás. Énis szedek alacsony hormontartalmút,de nem ezt és már féléve szedem és nekem is votl olyan heteim,hónapom amikor nekem is csökkent már nagyon beparáztam hogy már meguntam a párom vagy mi a baj,de sztm sokkal valószínűbb(korod nemtudom) de a hormonváltozások miatt is.Én még mindig szedem és már ideje semmi probléma,sőt .
2011. ápr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De, igen is lehet a tabletta az oka. Barátnőmnek ugyanettől a tabitól csökkent, ő abba is hagyta. Egyébként MINDEN tablettának lehet ilyen mellékhatása, hormontartalomtól függetlenül.

lehet, hogy inkább keresnetek kellene vmi nem hormonális megoldást. Vagy hívd fel a dokid.

2011. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Jangeetől csökkent, kb 5 hónap szedés után :S most hagytam abba.
2011. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!