Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Annyira félek hogy gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira félek hogy gyógyszer mellett terhes lehetek. Mindig pontosan hétfőn jön meg, és meg is jön 8 hónapja rendesen. De az utóbbi két hónapban feszülnek a melleim. A gyógyszert rendesen szedem. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Rá van írva hogy mellékhatása lehet a mellfeszülés. De én folyton a terhességre gondolok. Febr.-ban 3 napig szedtem Aspirint. Most pedig egy hétig köhögésre gyógyszert. Akadályozhatta a fog.gátló hatását? Hánytam és ment a hasam is. Vagy nyugodjak meg, és nem lehet baj. Vagy pedig váltsak másik gyógyszer!?
2009. márc. 14. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a mellfeszülést a terhesség első jelének hiszed, akkor nem jönne meg 8 hónapja rendszeresen, legalábbis az elmúlt 2 hónapban nem jött volna meg. Hiába szedsz tabit, menzesz akkor is elmarad, ha besikerült a baba. Szóval ezek szerint másban kell keresni az indokot a mellfeszülésre, nem terhesség miatt.

Sajnos viszont pont ezek azok a dolgok, amiket soroltál (antibiotikum, hányás-hasmenés...), amik gyengítik a tabletta hatását.

2009. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Köhögéscsillapítóban is lehet olyan cucc, ami bajt okozhat, de a hányás, hasmenés még inkább. Miért nem csináltál már tesztet? A mellfeszülés mellékhatás is lehet. Ha a terhességet kizártad, irány a doki és megmondja, mi legyen. Elképzelhető, hogy másik gyógyszert ír.
2009. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyogyszert szedsz? nekem is feszültek mar a melleim, de nem voltam terhes. ne aggodj, az lenne a legjobb megoldas h elmész a dokihoz. megvizsgal, es lehet h kiir vmi mast, es megmondja h terhes vagy e.
2009. márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gracialt szedek! Holnap kell megjönnie, remélem meg is fog!
2009. márc. 15. 11:24
 5/5 anonim ***** válasza:

nyugi nem lesz baj...

aspirin nem csökkenti a hatás...

Tudtad hogy a női mell egészen 20 éves korodig fejlődik változik...szóval szerintem ezért feszül...

2009. márc. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!