Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek? 1 egész levél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? 1 egész levél meg plusz pár szem gyógyszer mellé még kell plusz védekezés?

Figyelt kérdés
Volina fogamzásgátlót fogok most elkzdeni szedni. Ha minden igaz,akkor már elfogom kezdeni a második levelet,mikor megyünk nyaralni barátommal. Szerintetek használjunk mellé még óvszert,vagy már annyira nem szükséges? Még egy kérdés.Akik fogamzásgátlót szednek. A pasitok belétek megy el? és ha igen nem féltek,hogy teherbe estek? Ha pedig nem,akkor hova? Senki nem használ mellé plusz fogamzásgátlást. Teljesen megbíztok benne? Kíváncsi lennék a tapasztalatokra,azért írom. Előre köszönöm az értelmes válaszokat:)
2011. máj. 26. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha végig szedsz egy levelet, akkor nem kell kieg. védekezés. Én is szedek, megbízom benne, kénytelen vagyok.. :D Csak az a biztos, ha nem szexelsz, szóval... Persze néha nekem is eszembe jut, de ha már szeded egy ideje nem nagyon fogsz erre gondolni. :)
2011. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
majd biztos beleszokok. csak így az elején még parázok:)
2011. máj. 26. 19:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy egész levél után már biztosan véd, ne aggódj (persze ha nem maradt ki egy se, nem hánytál, nem volt hasmenésed, nem szedtél olyan gyógyszert, ami csökkentheti a hatékonyságát, stb.) Szóval nem kell kiegészítő védekezés.

Én tablettát szedek, de a párom nem szokott belém élvezni. Nem azért, mert félnénk a terhességtől (elvégre előváladék orgazmus nélkül is van), egyszerűen ő jobban szeret a számba, mellemre, hasamra élvezni, nekem pedig egyáltalán nincs ellenemre :)

2011. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is paráztam, ez tök normális szerintem. :D Egyébként nekem gyakrabban eszembe jut az, hogy ha abbahagyom lesz-e valami problémám a bogyitól...
2011. máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) de azért jöhet még;)
2011. máj. 26. 20:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindig biztosra mennék. Betegségek ellen nem véd a tabletta. Még ha nem is vagytok betegek, hordozók lehettek, aminek az ég világon semmi jele nincs. Persze ha 100% tudjátok, hogy hordozók sem vagytok, akkor nem kell semmi plusz.
2011. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szeded, már bőven biztos védelmet ad 1 hónap után, nem kell plusz védekezés. És ott megy el, ahol csak akar(játok).
2011. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!