Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Biztos lehetek abban hogy már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos lehetek abban hogy már hat? Meddig várjak még, hogy óvszer nélkül is együtt lehessünk?

Figyelt kérdés
Symicia-t szedek és a menszeszem első napján vettem be ahogy a papírja is írta , azt írta hogy ilyenkor már másnap hat, de bizonytalan vagyok. Már 14-et bevettem belőle.
2011. jún. 9. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Már hat a tabletta.
2011. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom de szerencsétlen fiúd úgyis befonta már a hátszőrét a sok várakozástól szóval az a fél hónap hogy egy hónapja szedd nem oszt nem szoroz.
2011. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Tuti, hogy már véd a tabletta, nem kell ennyire parázni. Nem írnák rá a tájékoztatóra, ha nem így lenne. Nyugodtan mehet élesben. :)

De ha nagyon aggódsz, akkor várd meg, míg elfogy az első levél tabletta. De felesleges, hidd el.

2011. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Két hét már letelt, már nem kockázatos, főleg ha elvileg másnaptól lehet csinálni.
2011. jún. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a menzesz első napján kezdtem a tabblettát, és amint elmúlt a vérzésem (ami egy hét volt kb) már kiegészítő védekezés nélkül feküdtem le a párommal. Nem történt baj :) Bár én is izgultam egy kicsit, mert eddig nem szedtem gyógyszert.
2011. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!