Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkezdtem a fog. Gátlót,1....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem a fog. Gátlót,1. hónapban pecsételek. Így ez normális?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy pár hónapig lehet pecsételés, de én azt se tudom, hogy mi az pontosan. Nekem nem vér színű, hanem barnás, éb kb 1 tisztasági betétnyi naponta.

Ez a fog.gátló miatt van ugye?

Nem aggódnék, ha lenen benne kis vér, de ebbe semmi sincs, csak barna trutyi :\ (bocsi a kifejezésért :S)


Jangee-t szedek.


2011. jún. 9. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Te hülye marha a barna az a vér, csak a hüvely flórájától nem erős piros szín.Jó lenne ha megtanulnád, hogy a barnázás, az vér, ha már gyógyszert szedsz.

És ha 3. hónapban is van ilyen, akkor nem elég erős a gyógyszer, váltani kell, addig kiegészítő védekezés javasolt.

2011. jún. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

még hogy hülye marha.. köszönöm! :)


Szerintem ez az oldal arra való, hogy feltegyük a kérdésünket. És képzeld, sehol sincs leírva, hogy a pecsételő vérzés pontosan micsoda...Még én kérjek elnézést hogy meg mertem kérdezni? Ennél sokkal butább kérdések vannak, ez sztem a normális kategóriába tartozik, nem tudom miért kell leoltani.


Mi az, hogy tudjam ha már gyógyszert szedek? Nem azért kérdezem meg, hogy tudjam szted?Azért nem fogok visszamenni a 6ezer forintos magándokihoz hogy ilyeneket kérdezgessek...


Az meg, hogy még tapasztalatom nincs elég, sztem nem jelent elegendő okot hogy jól beolts és le"hülye marházz"...

2011. jún. 9. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz az elsővel, egy beképzelt, mindentudó ember.


Ha első napon vetted be a Jangee-t, akkor igen, előfordulhat egy afféle barnázás, azaz pecsételő vérzés. Ez általában 2-3 hónapig tart. Ha a 4. hónapban is folytatódik, érdemes nőgyógyászhoz fordulni, és más tablettát feliratni, mert lehet, hogy nem jó neked.


(Én is Jangee-t szedek, lassan befejezem a 2. levelet, és mivel 5. napon vettem be, nem volt pecsételő vérzésem.)


18/L

2011. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes és segítőkész választ! :)

2. napon vettem be, de mind1, kibírható.

Lehet, hogy amúgy is pecsételtem volna.


köszi még1x:)

2011. jún. 9. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!