Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek. Betegsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek. Betegség miatt több mint egy hétig antibiotikumot kell használnom. Ha abbahagyom az antibiotikum szedését, mert már meggyúgyultam, akkor kell még egy darabig kiegészítő védekezés?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy kell kiegészítő védekezés miközben antibiotikumokat használok, de ebben az időben nem is szándékozom lefeküdni a párommal. ( Csak ha meggyógyultam).
2009. márc. 22. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy gyógyszeres kezelés illetve utána még 7 napig szükséges kiegészítő védekezés.
2009. márc. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem írja a betegtájékoztató, minimum 1 hét! Ha írja, annak megfelelően járj el!
2009. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!