Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy tudnám most elkerülni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám most elkerülni a terhességet? Ma lefeküdtem egy sráccal és nem védekeztünk Elvileg vigyázott és hamarabb kivette. De én nembízok ebben.

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemes esemény utáni tablettát vennem? Azagond, hogy egyáltalán nincs pénzünk. Mit csináljak most hogy ne legyen semmi gond? Nincs csajok valami praktikátok arra, hogy ezt elkerüljétek ilyen szitukban? valahol hallottam hogy forró víz+só+ecet és abban kell ülni 1,5 órát és biztos kitisztulsz.. erre is igaz?:)
2011. jún. 14. 23:02
1 2 3
 1/23 RaksashaGirl ***** válasza:
100%

Mondhatod hogy nem hasznos válasz, de tényleg igaz: Előbb kellene gondolkodni! :S

a megszakításos módszer nem túl biztos, bár lehetsz mázlista mint az egyik ismerősöm, aki eddig egy alkalommal sem használt gumit, három pasi alatt.. Ne bízz benne, valóban. Ez a kitisztulásos módszer szerintem hülyeség. A legjobb az esemény utáni lenne..

2011. jún. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%

Gratulálok! Rövidre fogom magam, mert megyek aludni :D

1. Megérdemelnéd hogy terhes legyél, csak szegény gyereket sajnálnám.

2. Miért nem védekeztetek? Annyira nehéz dolog?

3. Miért tudnak szexelni (mert ez nem szeretkezés) akik hülyék?

4. Miért csak utólag lehet gondolkodni ?

2011. jún. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 tetro ***** válasza:
100%
nincsenek ilyen praktiták. már a középkorban is tudták, hogy amelyik gyerek meg akar születni, az ellen nincs praktika. eseményi utáni tabletta van, vagy előre gondolkozás. esetedben csak tabletta.
2011. jún. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%

Nincs. Vagy imádkozol, vagy elhúzol eseményutániért.

Tudod előbb kellene gondolkodni, utána dugni.

"Nincs csajok valami praktikátok "

Nekem van pariktkám. VÉDEKEZEK....

2011. jún. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a sósav+hidrogén-peroxid kombó jobb,ha abban ülsz egy fél órát,nem lesz több gondod kb. semmivel.
2011. jún. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 napietus ***** válasza:
86%

nekem van praktikám, védekezek. ehhez persze több ész kell, mint amennyi egy papucsállatkának van...nemindegy, ESEMÉNY UTÁNI TABLETTÁÉRT induljál el holnap reggel.


és szedj gyógyszert, pasid húzzon gumit, vagy ne szexelj.

2011. jún. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 napietus ***** válasza:
78%
ja, az abortusz 30 eFt, az esemény utáni azért ennél olcsóbb. ha más nem, kérj kölcsön, nem szoktam ilyet tanácsolni, de szükség törvényt bont.
2011. jún. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Jah, az abortusz 30 ezer.

Az esemény utáni 6-7 ezer.

Egy csomag koton csak párszáz forint lett volna.

2011. jún. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%
Ne szexelj és nem lesz álmatlan éjszakád. Ha pedig mégis szexelsz, akkor csak akkor, ha már vagy annyira felnőtt, hogy tudj magatoknak egy nyomorult gumit venni!
2011. jún. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%

gumit venni a legegyzsrübb nem??-.-

gyakran szexelek, és szeretem is a szexet, de mindig védekezek, peidg csak 15 avgyok

lehet, hoyg hüylén fog hangazni az én számból de : a mai világban miért oylan felelőtlen mindenki??

2011. jún. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!