Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha kivártam a partneremmel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kivártam a partneremmel a második levél fogamzásgátló második szemének bevételét akkor kiegészítő védekezés nélkül együtt lehetünk? (Cypromix tablettáról van szó)

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 05:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Betegtájékoztatót olvasd el!:)
2011. jún. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Én nem merek fogamzásgátlót szedni,mert akkor is meg van az esély a nem kívánatos terhességre,mind amellett valamelyiktől hízni is lehet,és mivel ezek férfihormonokat tartalmaznak,előfordulhat nőknél a kopaszodás is... :(

(Bőrgyógyász mondta)

2011. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Utolsó! Akkor a bőrgyógyászod nagyon buta! A fogamzásgátló tabletták nem férfi, hanem női nemi hormonokat tartalmaznak. Mint minden gyógyszernek, természetesen ezeknek is lehetnek mellékhatásai, de egy egyszerű fájdalomcsillapító betegtájékoztatójában is legalább egy oldalnyi mellékhatás van felsorolva. Igen, lehet tőlük hízni, de ha drasztikusan hízol, akkor az azt jelenti, hogy az adott tabletta nem megfelelő a szervezeted számára, tablettát kell váltani. Nem akarok vitát nyitni, nem ezért írom ezeket, de javaslom, hogy megbízható forrásból tájékozódj, mielőtt butaságokat írogatsz.

Kérdező! Nyugi, már véd a tabletta, nem kell kiegészítő védekezés!

2011. jún. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

15:54


Megbízható forrás ..oké...de ha már az orvos szavának sem lehet hinni?

2011. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, igazad van, de egy bőrgyógyász helyett egy nőgyógyász talán jobban ért hozzá. Az a bőrdoki pedig már eleve oltári nagy ostobaságot mondott azzal, hogy a fogamzásgátlók férfi hormonokat tartalmaznak és ezért a nők kopaszodhatnak is tőle. Ez butaság, mert női nemi hormonok vannak benne, és ehhez nem kell orvosnak lenni, hogy tudjam. Nem téged akartalak bántani, félre ne érts, csak azt nem értem, hogy egy orvos hogy mondhat ilyen ökörséget. Na, mindegy.
2011. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ösztrogén mióta férfi hormon? :D
2011. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sose akartam fogamzásgátlót szedni,így nem tudtam.

Nagyon hullik a hajam,és bőrgyógyász kérdezte,hogy szedek e,mondtam,hogy nem,és akkor mondta,hogy férfi hormont tartalmaz,ami kopaszodáshoz vezet...hát akkor még jobban elriasztott... :)

2011. jún. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor elég buta a nőgyógyász :D a fogamzásgátló női hormont tartalmaz.
2011. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász volt.Már unom,hogy nem lehet adni az orvosok szavára.

Tudom,h nem ide kapcsolódik,de csak tanulságkép:

A héten...fogorvosom elküldött szájsebészetre,mert cystára gyanakodott,a szájsebész azt mondta cysta,de mivel csak egy hónap múlva kaptam időpontot,elmentem egy másikhoz,hogy vegye ki a cystámat.Kérdezte,hogy mit szeretnék kivetetni,nincs ott semmi.És enyhe szép véleményt mondott az előző szájsebészre.Tessék,így bízzatok meg az orvosokban.

2011. jún. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!