Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha anya jön velem nőgyógyászho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha anya jön velem nőgyógyászhoz, akkor is ott lesz mikor vizsgál az orvos?

Figyelt kérdés
Mert anya nem tudja h nem vagyok szűz, és nem szeretném ha az orvostól tudná meg.
2011. jún. 19. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
mond meg anyukádnak h várjon meg kint.egyébként meg mond el neki h már nem vagy szűz.vagy félsz tőle?
2011. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha akarod bemehet veled, de nem muszáj.

Amikor elsőnek voltam nődokinál, velem nem volt bent, meg akkor ép az a korszakom volt, hogy tök ciki anyával együtt bemenni. :)

2011. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát nem szeretném ha tudná... köszi az értelmes válaszokat :)
2011. jún. 19. 20:20
 4/10 anonim ***** válasza:

ahová én járok ott nincs bent más vizsgálat alatt, csak én meg a doki. De szerintem ha benn is lenne, a doki nem fog hangosan felkiáltani, hogy né' má' ez nem szűz.

szóval bízhatsz az orvosi diszkrécióban!

2011. jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha 15 körül, akkor én is kiakadnék.
2011. jún. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem el kéne mondani anyukádnak azért....
2011. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ruszka válasza:
sztem meg ha már nem vagy szűz, és nemi életet élsz, akk nem kell anyuci h kézen fogva elvigye a kislányát... egyedül is eltudnál menni.
2011. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
17 vagyok.
2011. jún. 23. 23:12
 9/10 anonim ***** válasza:
17 évesen már elég önállónak kellene lenned, hogy egyedül eltudj menni! Ha barátod van akkor jó, hogy sejti anyukád, hogy nem vagy szűz, de ha nem.... hát csöppet ciki úgy egy éjszakás kaland során elveszíteni a szüzességed!
2011. jún. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én még soha nem voltam anyuval nögyogyásznál, mindig egymagam mentem. persze ha találtak valamit akkor elmontdam neki, mert tudnia kell.
2011. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!