Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen tapasztalataitok van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok van Lindynette20 tablettáról?

Figyelt kérdés
Most szombaton 3 hónapja lesz, hogy szedem a fogamzásgátlót. A melleim eléggé megnőttek tőle és feszül is, ami engem eléggé zavar. Ezenkívül más mellékhatása nincs. Szerintetek várjak még, hátha hozzászokik a szervezetem és lejjebb mennek a cicik, vagy váltsak?
2011. jún. 28. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
én is azt szedtem, de én arra váltottam egy másik tablettáról, és még híztam is tőle, amit az előtte lévőtől nem. aztán pár hónap múlva már rendben volt minden. ha nem múlnak a tüneteid, akkor menj el nőgyógyászhoz.
2011. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem azon kívül semmi lényeges panaszom nem volt, hogy a vérzés mennyiségem annyira minimálisra csökkent, hogy kb egy kis barna folt és ennyi. Szóval egy napig sem tartott.


Ezen túl elég száraz is lettem, nem tudtam elég nedves lenni, mikor szeretkeztünk a párommal, és olyan egyhangú volt, nem volt úgy, hogy jobban vagy kevésbé kívántam volna az együtt létet, olyan semleges volt.


Én azért abba hagytam azóta, a vérzésem teljesen rendbe jött, nem vagyok abszolút :) száraz, sőt... Illetve vannak érzelmi hullámaim újra, mármint van, hogy igen nagyon kívánom az együttlétet, van, hogy csak annyira, mint tabletta alatt.


Amúgy nem lettem szőrös tőle, nem lettek nagy melleim, semmi ilyesmi.

2011. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A vérzésem nekem is lecsökkent tőle. A tabletta szedés előtt 7 nap volt, igen intenzíven; amíg a gyógyszert szedtem alig 3 nap és igen gyenge.

Én is száraz lettem tőle. Miután abbahagytam mellőzhettük a síkosítót és sokkal jobban kívántam a szexet. :-)

2011. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!