Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az mennyire rossz dolog, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire rossz dolog, ha a harmadik levélnél 1 nappal hamarabb jön meg a menzeszem?

Figyelt kérdés

Az első doboz 3. levelénél járok, és még 1 szemem volt, amikor megjött. Az első levélnél vérezgettem gyengén, a második levélnél pedig még 7 szemem volt, amikor megjött. Amikor szünetet tartottam, akkora meg elmúlt, és a szünetben nem véreztem. Most még 1 szemem volt, amikor megjött, és most tartom a szünet első napját. Kedden megyek dokihoz. Szerintetek mit fog javasolni? Ír másik gyógyszert, vagy azt mondja, várjak ezzel, hátha beáll?

Az a legjobb, hogy már megvettem a következő 3 adag Belarát, és ha másikat ír nem tudom, hogy mit csináljak vele. 6 ezer azért csak 6ezer manapság.


2009. márc. 27. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább menj vissza az orvoshoz és vesszen el az a 6000 Ft, minthogy komolyabb bajod legyen.


Szerintem azért lenne olyan, aki megvenné Tőled. Sok helyen olvastam, hogy ilyen meg olyan gyógyszert vennék... Hátha épp szerencséd lesz.

2009. márc. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Irány doki, majd ő megmondja mi legyen.
2009. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem normális dolog...Ez a gyógyszer nem jó neked. Irány a doki!

Felmész fórumokra és elsózod a tabit. Google a jó barátod...

2009. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet ilyet? Hogy eladom? Mert igen, gondolom hogy nem jó a tabi, csak ugye az idegesít, hogy 6ezret kiadtam az új dobozra, mert én kis naiv azt hittem, ha 3 szem maradt, és mindent okénak érzek, akkor nem lehet gond. Hát lehet:) Amúgy kedden megyek, csak a megmaradt bogyó idegesít.
2009. márc. 28. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!