Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik fogamzásgátlót ajánlaná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fogamzásgátlót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy jelenleg Sensonette 20-at szedek. Mivel a libidóm eléggé lecsökkent (bár lehet nem ettől), váltani szeretnék. Gondoltam, kipróbálok újat, amikor legközelebb megyek a dokihoz. Jó lenne valami olyat, ami a szexuális vágyat is növelné picit... Nézelődtem a neten, de tanácstalan vagyok nagyon. Ugye vannak fogamzásgátlók, amitől nő a mell, viszont nem hízlalnak. Mit ajánlanátok nekem? Nem akarok látványos mellnövesztést természetesen, csak, hamár van ilyen jótékony hatása is egyes tablettáknak, akkor inkább azokban gondolkodnék.
2011. júl. 11. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez sajna nem ezen múlik, sokkal inkább a szervezetedtől függ, nem pedig attól, hogy kinek melyik gyógyszer a szimpatikusabb. Nem véletlenül kell szűrővizsgálat előtte és az sem véletlen, hogy vényhez kötött gyógyszer. El kell menned a nőgyógyászhoz, és kérni kell egy teljeskörű kivizsgálást. Minden fogamzásgátlónak van mellékhatása, de nem mindegy, hogy mennyire súlyos. Ha hajlamod van rá, akár mélyvénás trombózis vagy daganat is kialakulhat nálad és az sokkal súlyosabb gond, mint hogy nem tartod elég nagynak a cicidet. Ne te válogass, bízd egy szakorvosra a döntést, hogy milyen tabletta való neked, mert súlyos következményei lehetnek, ha nem a vizsgálat eredményei alapján írtak fel neked gyógyszert, hanem aszerint, hogy neked melyik tetszett jobban.
2011. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából ki se vizsgált soha a doki. Odamentem, szóltam hogy gyógyszert szeretnék, és felírta. Persze alacsony hormontartalmút írt, nincs is tőle bajom, de annyira nem divat ám ez a kivizsgálás. Persze ha az ember maszekhoz megy, ott biztos másképp intézik.
2011. júl. 11. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy fogamzásgátlónak nem jótékony hanem nemkívánatos mellékhatása a mellnövesztés. Ne dőlj be a kozmópropagandának, hogy a férfiaknak kizárólag a nagy mell jön be. Inkább maradjon kicsi (ez is bejön a férfiak legalább felének) és maradj egészséges.

Az orvosi kivizsgálás nagyon fontos az első tabletta felírása előtt. Ha már többször kérted és nem volt vele problémád, akkor az orvos nem fog a kivizsgálással vesződni, hanem felírja ugyanazt.

De ha elmondod, hogy úgy érzed, csökkent a libidód, akkor ez mellékhatásnak minősül, ezt ki kell(!) vizsgálnia és szükség esetén más gyógyszert kell(!) adnia.

Nem is értem, hogy miért nem mondod el ezeket a dokidnak?!? Nem bízol benne? Akkor keress inkább másikat!

Ha egy nyavalyás fogamzásgátlót nem tudsz vele megbeszélni, mi lesz, ha gyermeket szeretnél? Mi lesz, ha valami komolyabb nőgyógyászati bajod lesz?

2011. júl. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, ebben igazad van... Egyébként nem is mindig ugyanahhoz a dokihoz megyek, hanem amelyikhez adnak időpontot. Azért érdeklődtem itt, hogy ti melyiket ajánlanátok. De akkor majd megkérdezem, ha megyek legközelebb.
2011. júl. 12. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!