Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szűz fiú vagyok. Gyakoroltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ł3ł\I kérdése:

Szűz fiú vagyok. Gyakoroltam az óvszer felhúzását és itt jön a baj. A fitymám miatt nem tudom rendesen felhúzni. A gumi szája becsúszik a fitymám és a makkom közé és nehezen tudom onnantól tovább gördíteni, ha sikerül nem épp kényelmes. Help?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálj nagyobbat.
2011. júl. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg "befeszíteni", és úgy tovább görgetni.
2011. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
64%
Sajnos képtelen vagy nemi életre...
2011. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ha nincs más megoldás húzd le a fitymádat és úgy görgesd le.
2011. aug. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
istenem ennyi ökröt :D
2014. dec. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
89%
tekerd be tescos szatyorral más megoldás nincs :D
2015. jan. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Helyezd az osszetekert óvszert akemeny, merev fa@kadra!Először is nyomd össze a hegyet,hogy kiszoritsd belőle a levegőt es helyet adjon a spermanak!Aztán tekerd le a toveig,de közben húzd hátra a fitymat!Úgy már nem szorulhat alá az óvszer!
2022. nov. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!