Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló tabletta hatását a füves cigi is csökkenti?

Figyelt kérdés
a tájékoztatón csak a dohányzás szerepel , de attól még ugyanúgy vonatkozik a füves cigire is ?
2009. ápr. 2. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Igen. mivel cigi és méghozzá joint.:D
2009. ápr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
IGEN!
2009. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Ne szívjá füvet bazzmeg!!!
2009. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

ha jól tudom, akkor a dohányzás nem csökkenti magának a fogamzásgátlónak a hatását, csak hajlamosít a mellékhatásokra (trombózis pl.)

és szerintem a fű sem csökkenti a hatását, legalábbis még sehol sem láttam ezt leírva, pedig elég sokat olvastam róla mikor elkezdtem szedni.

2009. ápr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mért kellett lepontozni az utolsót?? Azért, mert antidohányosok meg fűellenesek vagytok? Nem dohányzom, félreértés ne essék, sőt. De a cigi nem csökkenti a hatását, ahogy a fű se. Azért nem ajánlott dohányozni mellette, mert növeli a trombózis kialakulásának esélyét.
2009. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
valóban okosak voltak, akik lepontoztak. előző előtti vagyok.. hihetetlenek vagytok, komolyan.. ezért válaszol az ember jóhiszeműen? hihetetlen milyen buta és önző emberek vannak itt. csak nevetni tudok az ilyeneken. :)
2009. ápr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
szívd dohány nélkül
2009. ápr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
szívjad te köcsög
2009. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!