Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hányinger a nap bármelyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányinger a nap bármelyik szakában, hasi fájdalom stb: mellékhatás vagy terhességi tünet?

Figyelt kérdés
2. hónapja szedem rendesen a fogamzásgátlómat, tehát soha nem hagytam ki, és első hónapban meg is jött rendesen, ahogy annak lennie kell. Most azonban már egy pár hete pl arra kelek, hogy hányingerem van, és megjelenése óta egyre sűrűbben. Azontúl fáj a hasam, vagy nem fáj, de kellemetlen érzést nyújt. Sajnos terhességre gyanakszom, mert kb 4 héttel ezelőtt a tablettaszedési szünetben is szeretkeztünk a párommal, és annak ellenére, hogy le van írva a tájékoztatóba, hogy a 7 napos szünetben is védett vagyok...nos... nem tudom. A fogamzásgátló eddig nem jelentkezett mellékhatásai ezek vagy tényleg baj történt? :(
2011. júl. 20. 04:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak meg kell szokni a szervezetednek a gyógyszert.Kicsi az esély,hogy terhes vagy.Mondom én aki gyogyszerre lett terhes,de én kihagytam 2 tablettát,mert nem figyeltem oda eléggé.Szerintem ne aggodj,elfogy a tabi megjön és megnyugszol.A 7 napba is ugyanugy véd.Ráadásul a terhesség kb5-6 hetébe kezdődik a hányinger.
2011. júl. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1.Ha rendesen szeded a gyógyszert kb 0.05% esélye van h terhes lehetsz.

2.A 7 napos időszakban ugyan úgy véd a tabletta, ha a 8. napon beveszed a gyógyszert, vagyis van folytatás.

3.Maga a hányinger elég sok minden tünete lehet, ahogy a hasfájás is. 3 hónapja én is hasonló tünetekkel mentem dokihoz, nekem csak hányinger volt, hányás nem, és elég intenzív hasfájás 3 hétig. Kivizsgáltuk, kiderült h pajzsmirigyes vagyok (ki hinné h ennek a pánikrohamtól kezdve a hasfájásig mindenféle tünete lehet). Lényeg az h ez még bármi lehet.

4. Legbiztosabbra úgy mehetsz ha elmész a dokihoz és szépen kivizsgál. Ha a nőgyógyász nem derít ki semmit akkor háziorvos.

Mindenképp menj kivizsgáltatni magad, már csak megnyugtatásképpen is.

2011. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!