Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki Lindynette 20-at szedett....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki Lindynette 20-at szedett. Hány évig szedted? Amikor abbahagytad a szedését előjöttek mellékhatások, problémák? Mikor estél teherbe? Vélemények?

Figyelt kérdés
Most lesz novemberbe, hogy 2 éve szedem és gondolkozok, hogy lassan abbahagyom, mert félek, ha minél tovább szedem, akkor problémáim lesznek..
2011. júl. 21. 11:03
 1/8 napietus ***** válasza:
én elég sokáig szedtem, semmi probléma nem volt. terhes még nem lettem, de annak nem ez az oka. de ha úgy érzd nem jó, írass fel másik fajtát. védelem nélkül ne maradj, az a lényeg!
2011. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Meg vagyok vele elégedve...csak mondjuk néha a libidómmal van gond, de csak néha...más foggátlót már nem akarok szedni...

csak félek, hogyha még sokáig fogom szedni(pl. 3évig összessen) akkor több bajom lesz belőle, ha abbahagyom a szedését...

2011. júl. 21. 11:08
 3/8 napietus ***** válasza:
ezt meg honnan veszed? mrt biztos nem orvos mondta...szerintem vele beszéld meg az aggályaidat.
2011. júl. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez csak egy kérdés! Nem vagyok hulye, az orvoshoz csak szeptemberbe megyek! ...elnezest, hogy az ember kerdez vmit..
2011. júl. 21. 11:14
 5/8 napietus ***** válasza:
igen, tudom, de annyi ilyen tévhit kering :D igyekszik az ember tőle telhetően oszlatni őket...
2011. júl. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pár hónapig szedtem de híztam tőle. (5 kilót) Mondjuk aztán áttértem volinára, és attól is...szóval valószínüleg a szervezetem érzékenyebb az ilyen hormongyógyszerekre. :S
2011. júl. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1 évig szedtem, semmi mellékhatást nem éreztem se a szedése alatt, sem az elhagyása után
2011. júl. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
évekóta szedem, semmi probléma eddig vele. abbahagyás után ha megjött újra hatalmas görcsök,rosszullét, tovább is tartott jóval,és szabálytalan időközönként jött meg kb 5hétente, stb. ez pont elég volt ahhoz hogy újra szedni kezdjem.
2011. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!