Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan mukodnek a Pharmatex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mukodnek a Pharmatex termekek?

Figyelt kérdés
Nem igazan ertem h hogyan mukodik. Ugyebar az elovaladekkal elbir, de a teljes mennyiseggel nem valoszinu, igy celszeru megszakitassal hasznalni, es igy allitolag biztonsagos. Viszont nem ertem h csak 1 bizonyos szamu spermiumot kepes elpusztitani? Ennek sok ertelme nincs. Vagy mivel az elovaladekban keves van/nincs -nem valoszinu h amugyis teherbe esnel tole, igy "ved"? Tehat igazabol nem sokat hasznal de jobban erzed magad h vedve vagy? Aki megszakitassal egyutt hasznalja lett mar terhes mellette?
2009. ápr. 4. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg lehet használni megszakítás nélkül is, de azért szokták sokan,mert úgy még biztonságosabb!Én igy még nem lettem terhes,és sok ismerősöm használja,és ők sem!

[link]

2009. ápr. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

koszi h valaszoltal.

a linket ismerem de ott sem talaltam konkret infot a kerdesemre: ha hatekony akkor miert nem bir el a teljes mennyisegu ondoval? es ha nem az, akkor mennyire megbizhato h az elovaladekkal legalabb 100%ban elbir?

megszakitassal hasznalnank, de 1 terhesseg most semmikepp nem csuszhat be.

2009. ápr. 4. 00:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi használjuk, bár óvszerrel.

Elvileg megszakítással működik, de a tájékoztatóban az áll,hogy megfelelően használva a beleélvezés is mehet,bár valaki esett már így teherbe,úgyhogy nem ajánlatos.

A kúpot felnyomva sűrű és nagyon meleg habbá változik.Ez öli meg a spermiumokat.

2009. ápr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Régebben én is használtam, valamikor belém is élvezett a barátom.(persze nem ciklus közepén azért)

Én is biztonságosabbnak láttam, ha inkább megszakítással csináljuk mellette!

Az előváladék nagyon minimális, azzal tuti megbírkózik a Pharmatex, de azért a végén elég sok sperma van...

Ha semmiféleképpen nem szeretnél gyereket, szerintem te is így csináld megszakítással. Biztos ami biztos...

Csak a használati utasítást tartsd be nagyon!! Pl. aktud előtt, után 2-2 órával ne zuhanyozz, vagyis a tusfürdő még maradványaiban is hatástalanítja a Pharmatexet! Szóval óvatosan!

2009. ápr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!