Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol lehet fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet fogamzásgátlót szerezni recept nélkül? Yadine kéne!

Figyelt kérdés

Yadine anti bébi tabi kéne, mert szeretném ha nőne a mellem és mindenki azt javasolja! Attól úgy leszek nőies, hogy közbe nem hízok. Viszont a dokinak nem merem mnodani, hogy ezért szeretnék gyógyszert váltani, ha meg kitalálok valamit, akkor félek h pont nem azt írná fel!

Valaki tud róla hogy lehetne szerezni?


2009. ápr. 4. 02:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Felejtsd el.Nem véletlenül az orvos dönti el,hogy mit szedhetsz.Elég súlyos mellékhatásai lehetnek,egyszerűen nem éri meg kockáztatni egy számmal nagyobb melltartóért az életed akár.Ha ennyire szeretnéd,akkor kérdezd meg az orvost,hogy milenne,ha...nem veszthetsz vele semmit,azzal viszont igen ha csak úgy elkezded szedni..
2009. ápr. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
nem atyai jótanácsokat kérek, hanem kérdésre a választ. Ha doki írja fel, akkoris lehetnek ugynaolyan mellékhatásai, ha szarul érezném magam ugyis elmegyek dokihoz :)max megmondom h más írta fel!
2009. ápr. 4. 03:14
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Sehol.

Úgyhogy fogadd meg az atyai jó tanácsokat.

Bár nekünk mindegy,hogy mitől leszel depressziós,vagy mitől csökken 0-ára a libidód.

2009. ápr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. csak recepttel adják ki. ne akarj mar okosabb lenni mint egy orvos.
2009. ápr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Írd be a keresőbe, hogy Yadine fogamzásgátló. ki fog dobni egy csomó női portálos fórumot, és sok hozzászóló kiínálja eladásra a megmaradt fog-gátlóit. vagy nézz szét vaterán, én már ott is láttam ilyet.

hogy miért a kérdésre válaszoltam? mert bár én is úgy gondolom, mint a többiek, hogy magaddal szúrsz ki, ha így teszel, de nekem semmi kedvem hülyéket józan belátásra téríteni, mert falra hányt borsó.

2009. ápr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
De úgysem fog sokáig működni, hogy mindig megveszed egy másik nőtől, mert azt folyamatosan kell szedni...mi van ha már szükséged lenne rá és épp nincs senki aki azt ajánl, ami neked kéne? Ne szórakozz az egészségeddel, ez nem atyai, hanem egy női jótanács...bizonyára a jövőben szeretnél még kisbabát is... márpedig ha valamit elrontasz és vizsgálat nélkül kezded el szedni a gyógyszert, akár olyan problémád is lehet később amit nagyon meg fogsz bánni....honnan tudod, hogy egyáltalán szedhetsz bármilyen fogamzásgátlót?? van egy barátnőm, aki allergiás mindegyikre és az orvosnál derült ki
2009. ápr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%
Barátnőm is úgy ment oda, hogy olyat írjon föl neki, amitől nő a cicije. Az orvos mosolygott egyet de nem mondott semmit és fölírta.
2009. ápr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Belarától nőtt meg a mellem. Szóval ne vedd készpénznek, hogy a Yadine-től megnőne a melled. Lehet, hogy rád nem így hatna. Amúgy tényleg nézz körül női portálokon, sokszor kínálnak eladásra megmaradt fogamzásgátló tablettát. De akkora hülyeséget csinálsz ezzel, hogy el sem tudod képzelni. És akkor majd jársz rendesen három havonta feliratni a másik antibébit a dokidhoz? Vagy mi lesz? Na nekem mindegy, hogy mivel vágod haza a hormonháztartásod, de azért én elgondolkodnék a helyedben, hogy megéri-e a kockázatot két kerekebb női mell.
2009. ápr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Józsefváros. De ha nem akarsz terhes lenni, akkor irasd csak fel a dokival.
2009. ápr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy barátnőm szed yadine-t. Egyiknek sem nőtt a melle tőle. Ez egyéntől függ. Van akinek nő, van akinek nem. Van akinek pl. másik gyógyszertől nő.

De nem kapsz recept nélkül.

2009. ápr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!