Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol lehet fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet fogamzásgátlót szerezni recept nélkül? Yadine kéne!

Figyelt kérdés

Yadine anti bébi tabi kéne, mert szeretném ha nőne a mellem és mindenki azt javasolja! Attól úgy leszek nőies, hogy közbe nem hízok. Viszont a dokinak nem merem mnodani, hogy ezért szeretnék gyógyszert váltani, ha meg kitalálok valamit, akkor félek h pont nem azt írná fel!

Valaki tud róla hogy lehetne szerezni?


2009. ápr. 4. 02:13
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

utolsó hozzászólóval nem értek egyet, sneki nem mondta hogy az unokatesóm után akarok menni, vagy utánozni, sem pedig zat hogy csak a mellméretem miatt akarom szedni a bogyót. És az sem igaz hogy nem nőhet meg tőle, mert ismerősömnek hirtelen megjőtt egy bogyótól, pedig 20 on éves volt, nem zabált, nem volt terhes, és leőtte lapos volt, tehát biztos bogyó nélkül nem történt volna meg ez a pár kosarasm éret különbség, ő abbahagyta meg mást is kezdett szedni, de nem ment össze a melle, max ha fogyott egy két kilót, kcisit onnan is, de nem vészes.

az étvágy megváltozhat tőle, meg a hormonokat rendbe teszi, haogy a ciklust is, plusz valamelyik vizhajtó, van amelyik viz visszatartó hatásu akkor mért ne lehetne tőle hízni vagy fogyni?

amugy nem szedem összevissza a gyógyszereket, mertm indegyiket vagy 8 hónapig szedtem minimum, és a doki sem tudja hogy mi a jó nekem, csak teszteli, javasolja és vagy beválik vagy nem, és nem érhet kár, mert ha mellékhatást észlelnék szólnék a dokinak, de ő meg isk érdezte hogy van e valamilyen betegségem, vagy a családban volt e, és orvosi ellenőrzés csak egyes gyógyszerek mellett javasolt, az én gyógyszerem alacosny hormontartalmú

és nagyon részletes betegtájékoztatója van.

2009. aug. 4. 02:29
 22/24 anonim ***** válasza:

annyit fúznék hozzá hozzá, h ki tudja a te tested higan reagál a gyógyszerekre. Lehet,h au orvos felirhatja neked az összes gyógyszert h teszteld pár hónapig,aztán vagy beválik vagy nem, és mégse nő meg tőle a melled.

A Hugom.pL trinoldiolt szed,és ő is tök lapos volt elötte,most meg hatalmas szép cicije van. Én is ugyanazt szedem,nekem még se nőtt a mellem. Ezzel csak azt akarom mondani,h ne várj csodát a bogyótól,és inkább arra használd amire elsősorban tényleg való. Hogy meg védd magad a nem kívánt terhességtől.


Egy korábbi hozzászoló,küldöttt egy linket,egy fogamzásgátlóval kapcsolatos cikkről. Érdemes lenne elolvasnod a cikket meg a hozzá fűzött kommenteket.

2009. aug. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

22:41 vagyok, akivel nem értesz egyet.


Önellentmondásokba keveredsz, aranyom. Ezt írod: "sneki nem mondta hogy az unokatesóm után akarok menni" Ehhez képest itt erősködsz, hogy az unokatesódnak is sikerült recept nélkül receptköteles gyógyszert venni valahol: "Unokatesóm magának való bogyót két évre valot szerzett." Na meg ez: azt írtad, hogy "sem pedig zat hogy csak a mellméretem miatt akarom szedni a bogyót" Ehhez képest már a kérdésben az van vastag fekete betűkkel, hogy: "Yadine anti bébi tabi kéne, mert szeretném ha nőne a mellem és mindenki azt javasolja!"


Egyértelműen kiderül a szövegedből, hogy a melledet akarod megnöveszteni, más nem is érdekel. Legalább ne tagadd le, legyen ennyi gerinced.


És mondok neked valamit. Hiába hiszed, hogy "a hormonokat rendbe teszi, haogy a ciklust is", mert nem tesz rendbe semmit, a ciklusodat meg kikapcsolja. Biológiaóra 7. osztály. Fogigátló mellett nincs havi vérzés, mert nincs ciklus. Nincs peteérés, nincs tüszőrepedés, nincs méhnyálkahártya-megvastagodás és nincs menstruáció sem, azaz nem válik le a nyálkahártya vérzés kíséretében. A fogigátló teljesen kikapcsolja a petefészkedet, és átveszi helyette az írányítást.


Mivel a méhnyálkahártya nem vastagodik meg, ezért nem is válik le, a megvonásos vérzés mennyisége ezért kevesebb, és a minősége ezért másabb. Ebben a 7 napban gyakorlatilag a relatív hormonhiány miatt vérzel egy kicsit, nem pedig azért, mert leválna a megvastagodott méhnyálkahártya. Namármost ha a petefészked nem működik tabi mellett, akkor a fogigátló mégis mit állítana be? Mit rendezne? Semmit. Szépen ápol és eltakar mindent, hagy higgye a nő azt, hogy a testében minden rendben van, pedig csak a gyógyszer dolgozik, a petefészek nem. Aztán itt, ugyenezen a fórumon meg sorra bukkannak fel nők, hogy x évig szedték a tabit, most meg nem jön a baba.


Szóval elég gáz, ha fogigátóval akarod magadat rendbetenni, pláne a melledet megnöveszteni, még gázabb, ha az orvos van olyan hülye (futószalag-orvos, akinél két perc egy beteg), hogy fogigátlóval akar hormonproblémát kezelni. Amikor terhes leszel és szülsz, úgyis megnő magától.

2009. aug. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
ez nem ellentmnodás, nem zat mnodtam h az unokatesóm gyógyszerét akarom szedni, hanem azt, hogyha másnak valamilyen bogyotól nőhet a melle, akkor nekem is nőhet valamelyik másiktól akár, mert leőtte ő is lapos volt, tehát nem ovlt hajlamos genetikailag az ilyemsire, maugy nem azért szedem a bogyót hogy nőjjön a mellem, és nem azt akarom, hogy kifejezetten a mellem legyen nagy, hanem tudom, hogy hormonális zavarom van, és félek h nem lehet babám, és attól tartok h a mell méretemnek isk öze lehet a zavarhoz, és talán ha az rendbejön meg a vérzésem is, min egy nomrális nőnek, akkor talán másban is rmeénykedhetek, pl szőrszálak eltünése ahol nem kéne lennie, plusz híznék egy kcisit valahogyan, plusz eltnnének a hőhullámaim.
2009. aug. 5. 01:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!