Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha esetleg a gumira rá ment...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha esetleg a gumira rá ment az elő váladék amit ugye a prosztata termel és vizszerű, és ugye a gumiról le tőrőltem az elő váladékot hogy nehogy baj legyen és úgy raktam a hűvelybe nem lessz gond igaz? Normális válaszokat kérek

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz, nyugi.
2011. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
monjduk régen is volt ien és nem volt gond csak gondolatam meg kérdzem kőszőnőm válszt:)
2011. júl. 23. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Kívülre? Hát én inkább nem ezen spórolnék, egy gyerek drágább, mint egy új koton.

Sokan ott buknak el, hogy amikor felhelyezik, akkor már olyan kézzel, amire előváladék került. És ugye egyetlen icipici spermium elég a gyerekhez.

Szóval a legtöbb gumi mellette gyerek így csúszik be, ha nem szakadás miatt.

2011. júl. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!