Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudom, vészesen sok hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, vészesen sok hasonló kérdés van, de azért remélem, kapok választ: ha minden esetben óvszerrel védekezünk, és a gumi nem szakad ki, akkor van valamennyi esély a terhességre?

Figyelt kérdés
3-4napja késik a mesim, és nem is adódott olyan helyzet, amiből a terhességre következtethetnék, a fönt leírtak miatt, mégis ettől félek.
2011. júl. 25. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl valószínű... Amennyiben valami hülye haverotok nem szúrta ki az óvszert( volt már rá példa ) Nem. De: gyógyszertárban lehet kapni terhességi tesztet, ez egy ilyen kis csík amire rá kell pisikélni, azt megmondja hogy van e gond... Érdemes lenne ezt gyorsan beszerezni, mert ha később derül ki, nagyobb a felhajtás... amúgy meg ne aggódj, barátnőmnek van hogy heteket késik a dolog, nagyonsok nőnél ez kiszámíthatatlan, és a szex is befolyásolja hogy mikor és mennyire... Remélem segítettem :)
2011. júl. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Loach válasza:
100%

Valamennyi esély mindig van, de ez olyan minimális, hogy szinte teljesen elhanyagolható. Más miatt is késhet, nyugodj meg.

Ha nem jönne meg öt napon belül, akkor vegyél egy tesztet, az segít a válaszban, illetve fordulj a nőgyógyászodhoz.

2011. júl. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a dobozon,rá szokták írni hogy csak 98%-ban jó.Én azért nem aggódnék,lehet,hogy pont a rástresszelés miatt késik.
2011. júl. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha helyesen használtátok, összefogtátok a végét, és nem Te húztad fel az óvszert előnedves kézzel, miután a barátod farkát simogattad, akkor szerintem nem lehet baj. Én 11 éve védekezem óvszerrel, mert nem szedhetek tablettát. 100 százalékos módszer nincs, de ha helyesen használod az óvszert, akkor egyszerűen akadályt képez és nem eshetsz teherbe.
2011. júl. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
előfordulhat hogy neked is olyan betegséged van amitől késik a menstruációd..:s
2011. júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) hát, igen, majd elmegyek tesztért, csak most elég rosszul vagyok, valami megfázás szerű. lehet hogy attól késik... (?)
2011. júl. 25. 15:22
 7/10 anonim ***** válasza:
ha megvagy fázva ne csodálkozz h késik;) és ne parázz ha védekeztek :P mert akk kb nem sok az esély h terhes leggyél és am 7-10 nap késés belefér :)
2011. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtatást:) azért szerintem egy tesztet csinálok, a biztonság kedvéért:)
2011. júl. 26. 11:56
 9/10 A kérdező kommentje:
minden rendben, nem vagyok terhes:D és ennek most úgy örülök:D
2011. júl. 30. 19:21
 10/10 anonim ***** válasza:

A valaszom nem a kerdezo el, hanem esetleges rakeresonek szol.

Ha kokuszolaj vagy mas olaj bazisu sikositot hasznalnam, akkor az ovszer atereszt. Akkor nem nyujt vedelmet.

Ovszerrel csak vizes bazisu sikositot szabad hasznalni! Biztosan fel van tuntetve a csomagolasban, de efolott nem szabad elsiklani.

2020. febr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!