Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek és kihagytam a tablettamentes hetet mert át kellett tennem az időpontot hogy máskor jöjjön meg. De mégis megjött és már több mint egy hete tart. Mitől lehet ez és helyre fog állni?

Figyelt kérdés
Ezalatt szdem a fog.gátlót de ha abbahagyom akkor is meg fog jönni vagy most már teljesen összezavarodott? Mit tudok ilyenkor tenni?
2011. júl. 28. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a nőgyógyászoddal vedd fel a kapcsolatot! Ő jobban tud neked segíteni.
2011. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Több mint egy hete nehéz felemelni azt a ... telefont és felhívni a nőgyógyászt? Esküszöm nem értem miért játszanak az emberek ilyen dolgokkal.
2011. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Beszélj, a dokiddal, és ne csinálj túl sűrűn ilyet!-bár megértelek én is csináltam párszor, de nekem működött,hogy csak a második levél végeztével jött meg.

Szerintem ezt a levelet már szedd végig és onnan folytasd a hét nap szünetet és úgy tovább.

2011. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Áttöréses vérzés, teljesen normális!!! Mármint ebben az esetben, amit te leírtál.
2011. júl. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!