Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ezek a terhesség jelei? Fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a terhesség jelei? Fel van puffadva a hasam, ha nem huzom be, hanem elengedem, total olyan mint 1 terhes nőnek. Csinaltam tesztet, negativ lett, és meg is jött rendesen a kérdéses aktus óta.

Figyelt kérdés
ha terhes is lennék, még csak 2 hónapos, az meg nem latszodna, nem?
2011. aug. 9. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hát ha negativ a teszt akkor nem vagy terhes, ennyi.

lehet csak felszedtél pár kilót.

2011. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fantomterhesség, nagyon veszélyes állapot. Ha nem mész el pszeudo-abortuszra, látens gyereket fogsz szülni!

Ezzel nagyon vigyázni kell.

2011. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez amolyna álterhesség...beképzeled a tüneteket, azt hiszem így nezevik ezt. Egyébként ha terhes lennél, akkor az 1 hónapos állapotnál is látszódna már egy kis has...bár ez testalkattól is függ. Ha teszt negatív, akkor meg ne aggódj!
2011. aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*amolyan
2011. aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*nevezik..bocsánat a helyesírás miatt! :)
2011. aug. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de mitől lenne álterhességem? a teszt negativ, meg meg is jött.. ha most megint megjön, akkor már nem kell aggódnom, nem? vagy csinaljak még 1 tesztet?
2011. aug. 9. 19:29
 7/11 A kérdező kommentje:
voltunk tengeren, lehet h a kényelmesebb életmód miatt.. meg 5-6 nap mulva kell h megjöjjön, olyan esetben is fel szoktunj fujodni, nem?
2011. aug. 9. 19:30
 8/11 anonim válasza:
73%
biztos csak finganod kell, azért akkora a hasad.
2011. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezek az elhízás jelei!
2011. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
jajj de kedvesek vagytok :D elhizni nem hiszem h elkezdtem mert örök mozgásban vagyok.. habár 2-3 napja betegeskedek, lehet h csak azért.. nem?
2011. aug. 9. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!