Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee fogamzásgátlóval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee fogamzásgátlóval kapcsolatos tapasztalatok? Sokat híztatok tőle?

Figyelt kérdés
Most szedek először gyógyszert, és félek hogy meghízok tőle vagy kipattanásosodok. :/
2011. aug. 10. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
veszel 1 mérleget, méred magad, ha hizol, abbahagyod. ennyi.
2011. aug. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem híztam semmit, a pattanásaim meg rendbe jöttek, pedig a hátam elég durván nézett ki. viszont minden reggel hányingerem volt tőle
2011. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem híztam, én Belaráról váltottam erre, és 2-3 kgt fogytam is, ebben szinte alig van hormon, és javítja a kedélyváltozásokat, a görcsöket is. Nekem a doki azt mondta, hogy a menstruációm 5. napján kezdjem el szedni, mert akkor sokkal inkább megkönnyíti átvészelni azokat a napokat, és tényleg,kevesebb napig van meg, és szinte el is felejtem, mert csak aznap görcsöl picit, amikor megjön. Én imádom! :)
2011. aug. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor is segit a mensin, ha az 1. nap kezded.. :)
2011. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

5.napon szedni? nekem nincs is meg annyi ideig...

Én most kezdetem el szedni kedden (délben megjött 10kor vettem be az első szemet) és szerintetek szombaton már kieg.védekezés nélkül együtt lehetek a párommal vagy még várjunk? A betegtájékoztató azt írja, hogy ha bevettem az első mensikor akkor már védve vagyok. Véleményetek?

2012. aug. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!