Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy jobb a gyógyszerváltás?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jobb a gyógyszerváltás? 7 havi adag dienille után át szeretnék térni a stodette nevezetű fogamzásgátlóra.

Figyelt kérdés
Jobb ha úgy veszem be az új tablettát, hogy egyből a régi utolsó szeme után (ahogy a betegtájékoztatóban áll) vagy hagyjak ki egy hónapot és a következő ciklusban kezdjem el? Sajnos a nődokimmal nem tudtam megbeszélni, mert nem elérhető, nekem meg sürgős lenne. Félek kihagyni egy hónapot, mert annak ellenére, hogy nem vagyok kapcsolatban nem érezném magam biztonságban a tabletta nélkül.
2011. aug. 17. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szünet után kezdd el szedni, mintha a régit szednéd.

Ha gyengébb a tabletta, mint az előző, akkor a biztonság kedvéért két hét óvszer.

2011. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azért bírom, hogy ismeretlen netes emberek véleményére jobban adsz, mint a betegtájékoztatóra és az orvosod véleményére
2011. aug. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy nődokimmal nem tudom megbeszélni, mert nem elérhető. Tudom, hogy a betegtájékoztatóban mi áll, de sok orvos azt mondja, hogy az nagyon megterheli a szervezetet.
2011. aug. 20. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!