Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szünetében is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szünetében is lehetek együtt más védekezés nélkül a barátommal?

Figyelt kérdés

3 hete kezdtem el szedni a Lindynette 20-at, most következik az 1 hét szünet. Ekkor már lefeküdhetek úgy a barátommal, hogy nem használunk óvszert? Meg még volt egy olyan eset kb 1 hete hogy 2 napig fél órával később vettem be a gyógyszert. Ez sokat számít?

Olvastam a tájékoztatót de nem írt ezekről a dolgokról. Kérlek segítsetek!

20/L


2011. aug. 30. 23:13
 1/10 WhiteLabel ***** válasza:
100%

igen lehetsz a szünetben is együtt a barátoddal védekezés nélkül.

fél óra nem hinném hogy túl sokat jelent.

2011. aug. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. aug. 30. 23:28
 3/10 A kérdező kommentje:
És amúgy nagyon befolyásolja a dohányzás? Van olyan aki cigizik ennek a gyógyszernek a szedése közben? Vagy inkább jobb lenne valahogy letennem? :S
2011. aug. 31. 00:01
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Szia.Én is ugyanezt a gyógyszert szedem,és én úgy tudom, hogy a gyógyszermentes hét alatt csökken a tabi hatása szóval akkor ajánlatos más védekezési módszer :)amúgy a dohányzás nem tudom mennyire hat de nem hiszem h jót tesz..bár ez lehet h hülyeség :D cs abba belegondolva, hogy terhesség alatt se lehet..így logikusnak tűnik :D amúgy a fél óra nem számít,az számít ha egy nap elfelejted bevenni.az a fontos hogy kb ugyanabban az időben..szal én pl fél8kor szedem de volt h 9kor vettem be és semmi baj nem volt.bár utána való nap próbáltam pontosan bevenni :) de volt h egy egész héten át fél óra késéssel vettem be és semmi se történt ugyanúgy hatott szóval nyugi :) és bocsi h ennyit írtam,szófosásom volt xD
2011. aug. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
semmi baj, köszi a válaszokat. és attól hogy csökken a gyógyszermentes időszakban a hatása, attól ha utána beveszem az első tabit már jó lesz aznap is? meg te gyógyszermentes napokban mindig használsz óvszert?
2011. aug. 31. 00:31
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
igen,ha a gyógyszermentes hét után beveszed az első tabit az már hat.v legalábbis szerintem hatnia kell.mi a gyógyszermentes hét alatt vagy óvszerrel csináljuk vagy inkább csak pettingelünk.így jobban fogjuk kívánni a másikat az egy hét után :) igaz ez csak akkor lehetséges mindkettőnktől ha még nem jött meg :)
2011. aug. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2011. aug. 31. 20:01
 8/10 anonim ***** válasza:
A tabletta a szünetben is véd HA a következő leveled pontosan kezded meg (vagyis a 8. napon beveszed). Én mást szedek de az én tájékoztatómon ez van.
2011. aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
okok. köszönöm :)
2011. szept. 1. 21:45
 10/10 anonim válasza:
Nem értem hogy lehetnek egyesek olyan ostobák, hogy úgy kezdenek el fogamzásgátló tablettát szedni, hogy azt se tudják mikor hogyan kell szedni?!
2013. jún. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!