Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem képes a sok tini,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wolfy666 kérdése:

Miért nem képes a sok tini, egyszerűen biológia órán figyelni?

Figyelt kérdés

Idejön a sok tini/kisgyerek és teszik fel az értelmetlen kérdést, miszerint:

"ha megfogok egy kilincset, amit előttem egy olyan ember fogott meg, aki rejszolt, attól terhes leszek?"

vagy

"ha a barátom a hasamra élvezett attól terhes leszek?"


Valaki adjon már normális választ, hogy lehet ennyire idióta a mai tinitársadalom? :S Vagy csak ennyire le*zarják a bioszt, utána meg lesnek, hogy mi a fene van?


2011. aug. 31. 15:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Te miért nem vagy képes odafigyelni a nyelvtan órára?
2011. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Bocs ha véletlenül kihagytam pár vesszőt, de kicsit ki vagyok e miatt akadva... menj puruttyára vagy agyiszintre trollkodni :D.
2011. aug. 31. 15:46
 3/17 anonim ***** válasza:

Agyiszint is a puruttyához tartozik.

Amúgy meg mert sz*rok a biosztanárok.

Bár persze, egy átlagos kecske értelmi szintjével szerintem már lehet tudni azokra a kérdésekre a választ, amiket feltesznek.

Meee- Meee.

2011. aug. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Beliel ***** válasza:
Figyelnek csak leszarják
2011. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Agyiszint, puruttya,

meg Isten tudja micsoda...


Amúgy ezek mind szánalmas /b/ utánzatok.

2011. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Mert kefélni az egerek is tudnak, de értelmesen gondolkodni csak az értelmes emberek.
2011. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Mily kedves vagy :D De szerintem te is láthattad azt a youtube-os videót, ami az innen összeszedett hülye kérdésekről szól. Kb egyezik az enyémmel, csak az sokkal hosszabb volt.


Azért érthető, ha nem éppen agyis fanoktól várok választ ugye? De ha esetleg Bikafa bácsi, vagy Soros elvtárs itt van, akkor tőle szívesen várom a trollkodást.

2011. aug. 31. 15:51
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát valószínűleg az ilyen emberek nem csak biosz, de semmilyen órán nem figyelnek. Amúgy meg szerinted a suliban tanítanak ehhez hasonló értelmes dolgokat?? Rég járhattál már iskolába ha így elfelejtetted. A biokémia, az megy, de semmi olyan, aminek hasznát vennéd az életben..
2011. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kedves Shanana, senki nem mondta, hogy külön oldalak lennének. Bár azok, viszont az agyiszint a puruttya egyik aloldala. Senki nem állította az ellenkezőjét, így nem értem a válaszodat... ^^" (mármint értem, csak nem tudom, hogy hogyan jön ez ide...)
2011. aug. 31. 15:54
 10/17 A kérdező kommentje:

15:53


Még mindig iskolába járok. Biológiából érettségiztem, és mai napig azt tanulom más egyéb tantárggyal.


Tehát a kérdésem csupán azért van függőben, mivel ahová járok ott jó ha van 40 csaj a többi 900 meg srác az iskolalétszámból. És nálunk ennyire hülyékkel még nem találkoztam szerencsére... Bár egy srác nagyon napiszarfan, de olyan is az értelmi szintje... (nem azért meg olyan a napiszar, bár ezt hagyjuk, csak az a tipikus netbunkó a gyerek)

2011. aug. 31. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!