Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az interneten lehet-e óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az interneten lehet-e óvszert rendelni és ha lehet akkor hol kell?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb és olcsóbb a gyógyszertár.
2011. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért kell a neten rendelni? Talán ciki bemenni a boltba és vásárolni?


Annó még amikor Veres Pali bácsi válaszolt a tiniknek (ma már 40-es szülők) az újságban, az egyik kérdésre, hogy küldene-e egy leányzónak receptet fogamzásgátlót kiváltani, mert nődokihoz nem megy mert az fúúúúj de undorító, azt válaszolta:

Ha olyan felnőttnek érzed magad, hogy nemi életet élj, akkor legyél is annyira felnőtt, hogy elmenj az orvoshoz és felírasd magadnak.

2011. szept. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Egyszerűbb biztonságosabb és olcsóbb a gyógyszertár! (Igaz, kicsit cikisebb is az 50-es gyógyszerésznéni szemébe nézni és kérni egy dobozzal, de hát...)


Amúgy a legtöbb online szex shop árul! A Google a barátod..


de tessék itt van pár link:


[link]


[link]


Remélem tudtam segíteni!

17/F

2011. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"(Igaz, kicsit cikisebb is az 50-es gyógyszerésznéni szemébe nézni és kérni egy dobozzal, de hát...) "


Most akkor felnőtt vagy, vagy csak egy nyápic kiskölök? Mert ha az utóbbi, akkor kisautózz inkább dugás helyett.


Amúgy dolgozik rokonom gyógyszertárban és épp lesz.rja hogy ki kér tőle óvszert, mert az előtte lévő ember csak egy vevő a többszáz közül, az egyik gombaölőt kér, a másik aranyeres kenőcsöt, úgyhogy egy kis tini a kotonjával nem egy nagy esemény.

2011. szept. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Kedves 19:22! Nem azt mondtam, hogy a gyógyszerésznek az...
2011. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Kedves 19:22! Nem azt mondtam, hogy a gyógyszerésznek az"


Nagyon jól értettem, hogy kinek ciki. Csak épp az a lényeg, hogy mit kell szégyenlősködni egy olyan ember előtt, aki lesz.rja hogy kotont veszel, mert aznap te vagy a harmincadik.

Aki meg nyámnyila ahhoz, hogy óvszert vegyen, az inkább kisautózzon.

2011. szept. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vicces lesz, ha megrendeled, és majd a kézbesítő átadja anyukádnak. :)))
2011. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Még gyógyszertár sem kell... besétálsz az első Rosmannba/DM-be és lekapod a polcról.

Vagy szinte már minden boltban (Spar, Match stb.) ott van a kasszánál, csak oda kell dobni a szalagra. A kutyát sem érdekli, hogy vettél egy doboz akármilyet.

2011. szept. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2011. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt nekem!
2011. szept. 4. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!